UFC 194: Starcia Max Holloway vs. Jeremy Stephens oraz Urijah Faber vs. Frankie Saenz dodane do karty walk w Las Vegas

autor:
04 Wrzesień 2015
0
UFC 194: Starcia Max Holloway vs. Jeremy Stephens oraz Urijah Faber vs. Frankie Saenz dodane do karty walk w Las Vegas

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Powoli klaruje się karta walk przewidziana na grudniową UFC 194. Dwa pojedynki: Max Holloway vs. Jeremy Stephens, w wadze piórkowej oraz koguciej Urijah Faber vs. Frankie Saenz z pewnością podniosą poziom wydarzenia zaplanowanego na 12-go grudnia w Las Vegas.

Holloway (14-3) wygrał siedem pojedynków z rzędu, a w ostatnim pojedynku po niefortunnej kontuzji swojego przeciwnika Charlesa Oliveiry tryumfował przez TKO w pierwszej rundzie. Pomimo młodego wieku, Holloway udowadnia, że jego warsztat zdecydowanie rozwinął się od porażki z Conorem McGregorem w 2013 roku. Z kolei Stephens (24-11) powrócił do oktagonu po dwóch porażkach z rzędu. Na UFC 189 w efektowny sposób znokautował Dennisa Bermudeza.

Urijah Faber (32-8) po majowej porażce z Frankiem Edgarem zdecydował się na przejście do kategorii koguciej. Oprócz roli zawodnika ostatnimi czasy rywalizuje z Conorem McGregorem w ramach kolejnego sezonu „The Ultimate Fightera”. Teraz przyjdzie mu się z sprawdzić z byłym mistrzem KOTC Frankie Saenzem (11-2). Zawodnik Trident Performance Training ma na koncie siedem zwycięstw z rzędu, z czego trzy w klatce UFC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o