Wrocławska gala muay thai "Polska vs. Tajlandia" już 24 października

18 Wrzesień 2015
0
Wrocławska gala muay thai "Polska vs. Tajlandia" już 24 października


Nie do końca nasz target, więc ląduje w miniNEWS. Kogoś może przecież zainteresować a rzeczywiście szykuje się impreza z ciekawą obsadą muay thai.

Informacja prasowa:

Już 24-go października 2015 roku we wrocławskiej hali „Orbita”, dojdzie do historycznej pierwszej międzypaństwowej konfrontacji Polski i Tajlandii w narodowym sporcie Królestwa Syjamu, czyli Muay Thai. Polscy i tajscy zawodnicy rywalizować będą w boksie tajskim zwanym też czasem boksem syjamskim. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportów walki na świecie z ogromnymi szansami na wejście do programu Igrzysk Olimpijskich.

Martial Arts Contest 1 to jedna z form promocji, ale także ważna impreza dla rosnącego w siłę polskiego Muay Thai. Jedną z jej wizytówek jest Joanna Jędrzejczyk – najlepsza polska zawodniczka Muay Thai i MMA w całej historii polskich Sportów Walki bez podziału na mężczyzn i kobiety. Tylko Joanna zdobyła tytuły mistrzyni świata IFMA, mistrzyni Europy WMC i tytuł mistrzyni UFC, który już raz obroniła. Polska mistrzyni będzie gościem honorowym gali.

Impreza będzie miała odpowiedni prestiż i anturaż. Największa na świecie zawodowa organizacja tajskiego boksu, World Muaythai Council (WMC), postanowiła na polskiej gali wyznaczyć pojedynki o pasy mistrzów interkontynentalnych. Takie wyróżnienie to docenienie pozycji polskich zawodników: wicemistrza Europy, Marcina Łepkowskiego, wicemistrza świata, Oskara Staszczaka, uczestników walk w Tajlandii i zarazem mistrzów świata K-1 Rules, Tomasza Makowskiego i Pawła Jędrzejczyka.

Wezmą oni udział w polsko – tajskiej konfrontacji, gdzie rywalami będą zawodnicy z topowymi nazwiskami na rodzimym rynku ojczyzny Muay Thai, tacy jak: Thanelek Chompon, Robert Kit Kor Wit, Lek Light reprezentujący klub Pinyo Muaythai, czy Seksurin z Tiger Muay Thai. Większość z nich dysponuje około 200 zawodowymi walkami na koncie i tytułami mistrzów a trenują ten sport od… zawsze. To będzie prawdziwa wizytówka siły Tajskiego Narodowego Sportu. Wierzymy, że Polacy dadzą radę i nasz narodowy charakter, okaże się czynnikiem decydującym o zwycięstwie.

Bilety na galę Martial Arts Contest 1 są już dostępne w sprzedaży w sieci punktów firmy Ticketpro oraz poprzez stronę internetową www.ticketpro.pl, a cena zaczyna się już od 30 złotych.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o