XCAGE 8: "Więcej pracy, więcej potu na treningu." – Paweł Trybała po przegranej z Danielem Markowskim (+video)

06 Wrzesień 2015
XCAGE 8: "Więcej pracy, więcej potu na treningu." – Paweł Trybała po przegranej z Danielem Markowskim (+video)


Zawiedziony Paweł „Trybson” Trybała wylicza minusy oraz plusy jego drugiej zawodowej walki na XCAGE 8. Co poszło nie tak i musi zrobić żeby znowu wygrywać? Dowiecie się z wywiadu przeprowadzonego tuż po walce.

Komentarze

 • Viser

  Na początek to ustalmy, że Ty Paweł raczej fanów w MMA nie masz, więc nie masz co przepraszać bo raczej większość osób się cieszy, że przegrałeś. Zaczynałeś już zgrywać cwaniaka i kozaka, więc… Jak na razie po obejrzeniu Ciebie poza środowiskiem MMA i Twojego zachowania to życzę Ci abyś i kolejną walkę przegrał.

 • champ1

  e VISER tak bym nie jechał po nim. pomyśl ilu zawodników spina dupę po przegranej i daje wywiad? niewielu…. cieżko mówić coś lepszego w takiej sytuacji, tu bym powiedział, ze moje uznanie tym zdobywa. ma czy nie ma wielu fanów wychodzi do nich bardziej niz niejedna gwiazda mma

 • Viser

  Akurat ten wywiad jest w porządku, od razu z mostu mówi co było do dupy i co poprawi, trochę mnie nawet zaskoczył. Ale jego zachowanie ogólne jest żałosne, zgrywa cwaniaka bo myśli, że nikt go nie złoży… Tak czy siak zobaczymy co będzie dalej, sam mówi ze sie nie poddaje wiec determinacji mu nie brakuje, pozostaje życzyć powodzenia.

 • flow

  no tak, ja też myślę, ze ze względu na swoją uprzednią medialność i celebryctwo trochę irytuje ludzi i ma wizerunek cwaniaka ale takimi wywiadami trochę go przełamuje. też jestem trochę zaskoczony że tak sensownie już któryś raz się wypowiada. na pewno widać u niego szacunek do tego sportu i że traktuje go poważnie a nie bawi się. i plus za danie wywiadu po przegranej ode mnie

 • rudy

  Rekord nie walczy. Przeciwnik był zdecydowanie lepszy.