Zmiany w karcie XCAGE 8/PLMMA 57. Pietraszek ostatecznie zmierzy się z Sylwestrem Borysem

02 Wrzesień 2015
1
Zmiany w karcie XCAGE 8/PLMMA 57. Pietraszek ostatecznie zmierzy się z Sylwestrem Borysem


Włodarze XCAGE 8 musieli naprawdę wyjść z siebie, żeby poskładać rozpadającą się kartę walk, która na szczęście nadal pozostaje w bardzo atrakcyjnej formie. Tym samym modyfikujemy wczorajsze doniesienia odnośnie walki Adama Oknińskiego z Krzysztofem Pietraszkiem, który ostatecznie zmierzy się z Sylwestrem Borysem również czekającym na nowego rywala.

Krzysztof Pietraszek znany jest z tego, że bierze ciężar każdego wyzwania, ale po kilku ciężkich lekcjach od losu, po raz pierwszy zdecydował się zabrać głos we własnej sprawie. Po przemyśleniach, ponad 100 kilogramy Adam Okniński okazał się za ciężkim przeciwnikiem, dlatego Pietraszek zmierzy się ze wspomnianym Sylwestrem Borysem. Obie strony doszły do wniosku, że Panowie spotkają się w catchweight 91 kilogramów.

W krótkiej rozmowie Sylwester Borys, który był w najbardziej niepewnej pozycji, powiedział:

Zainwestowałem w siebie sporo, żeby móc walczyć w sobotę, dlatego cieszę się, że ostatecznie będę mógł pokazać się przed toruńską publicznością.

Tym samym udział Adama Oknińskiego, który przyjął wyzwanie na ostatni moment, nie odbędzie się na tej gali. W związku z tym federacja XCAGE przeniosła amatorski pojedynek „Piotr Wróblewski vs. Krzysztof Braciszewski” na główną kartę. Pamiętajcie, że do północy możecie wygrać bilety w naszym konkursie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Typer Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Typer
Gość
Typer
Offline

kurczę te zmiany były fatalne, jak to możliwe że aż tak się posypała najlepsza rozpiska roku?