10 października najbardziej obleganym weekendem polskiego MMA (+rozpiski)

07 Październik 2015
10 października najbardziej obleganym weekendem polskiego MMA (+rozpiski)


Pięć gal jednego weekendu w różnych zakątkach kraju to nieczęsta sytuacja, a jest to dobra okazja żeby zobaczyć wydarzenie na żywo, nie przemierzając całego kraju. Poniżej szczegóły i karty walk wspomnianych eventów z których Wy wybierzecie to co Was zainteresuje najbardziej.


Walki wieczoru:
93 kg: Maciej Browarski vs. Rokas Stambrauskas
84 kg: Paweł Brandys vs. Paweł Hadaś [walka anulowana]
60 kg: Michał Królik vs. Jan Szajko

Pozostałe pojedynki:
93 kg: Maciej Surma vs. Mariusz Karski
77 kg: Remigiusz Raiwa vs. Rafał Lassota
77 kg: Robert Michlik vs. Michał Labus
72 kg: Sergiusz Uzarek vs. Rami Hamdan

Pojedynek muay thai:
Adrianna Mazur vs. Katarina Babisova


Walka wieczoru:
70 kg: Marcin Parcheta vs. Patryk Grudniewski

Druga walka wieczoru:
84 kg: Maciej Różański vs. Markus Di Gallo

Extra Fights:
70 kg: Kamil Gniadek vs. Amir Arsamikov
77 kg: Maciej Kałuszewski vs. Daniel Skibiński
70 kg: Piotr Zagdański vs. Marcin Mazurek

Turniej 93 kg:
Adam Wiśniewski
Adam Kowalski
TBA
TBA

Pozostałe pojedynki:
66 kg MMA: Jonatan Kujawa vs. Benjamin Kałaczyński
64 kg K-1: Arkadiusz Wieczorek vs. Oskar Siegert
60 kg MT: Jakub Stańczuk vs. Paweł Kowalski
81 kg MT: Michał Młynarczyk vs. Przemysław Rolirad


Walka wieczoru:
81 kg boks: Stanisław Zaniewski (Sporty Walki Gostyń/Arkadia Kalisz) vs. Przemysław Kulig (Copacabana Konin)

Pozostałe pojedynki:
91 kg K-1: Michał Grzesiak (Respect-Team Ostrów Wlkp.) vs. Rafał Gąszczak (ASW Knockout Zielona Góra)
77 kg MMA: Robert Adamczyk (Shooters Konin) vs. Jakub Kosicki (Koka Sport Poznań)
66 kg MMA: Jakub Kaźmierczak (Sporty Walki Gostyń) vs. Sebastian Zerenowski (Cyklon Gold Team)
71 kg K-1: Mateusz Parat (Prosna Kalisz) vs. Jacek Rzepecki (Our Team Poznań)

Reprezentacja SW Gostyń na mecz Boksu Olimpijskiego:
Wojciech Andrzejewski (Sporty Walki Gostyń), kategoria wagowa 75 kg
Karol Łapawa (Sporty Walki Gostyń), kategoria wagowa 56 kg
Klaudia Budasz (Sporty Walki Gostyń), kategoria wagowa 60 kg
Kamil Kłopocki (Sporty Walki Gostyń), kategoria wagowa 64 kg
Michał Kosowicz (Sporty Walki Gostyń), kategoria wagowa 69 kg
Marcin Kaczmarek (Sporty Walki Gostyń), kategoria wagowa 69 kg


Walka wieczoru:
84 kg: Michał Pietrzak vs. Mazvydas Pieza

Pozostałe pojedynki:
70 kg: Mariusz Mazur vs. Filip Sadowski
70 kg: Mateusz Maciejewski vs. Kacper Koziorzębski
63 kg: Paweł Endler vs. Jan Pracz
93 kg: Aleksander Mikołajczyk vs. Krzysztof Kierstan

Pojedynki bokserskie:
+91 kg: Mariusz Łatacz vs. Bartłomiej Domagała
75 kg: Jacek Kotwica vs. Marcin Małyszka
91 kg: Paweł Dziubała vs. Dawid Kosiorek
75 kg: Mikołaj Szczepaniak vs. Tomasz Szumiłowski


Walki wieczoru:
Mateusz Zawadzki vs. Vyacheslav Ten
Andrey Ciubatoriu vs. Piotr Mróz
Majkel Pawłowski Norbert Reska

Pozostałe pojedynki:
Janusz Kozikowski vs. TBA
Hubert Sulewski vs. Dawid Klonowski
Szymon Topolski vs. Tomasz Skorodzidło
Patryk Macewicz vs. Dominik Jusis
Arsen Shahbazyan vs. Kamil Zieliński

Komentarze

  • Polak

    Jest jeszcze gala mma w Ełku z tego co dobrze pamiętam…

  • W. Mrozowski

    Tak, już dopisana. Za dużo było i dostałem kręćka 😛

  • adamus

    ło matko, to ci promotorzy nie panują nad tym? ciekawe jak chcą pozyskać widzów. szkoda, bo potem się mói, ze gale nie wypalają bo fajni niezaangażowani. a jka już są np 3 gale które mnie interesują to jednego dnia 🙁

  • Cain

    przesada. ps dla mnie Arena the best na razie

>><<
ZamknijX