Akop Szostak rozpoczął współpracę z Piotrem Jeleniewskim

autor:
08 Październik 2015
Akop Szostak rozpoczął współpracę z Piotrem Jeleniewskim

Foto: Akop Szostak

Foto: Akop Szostak


Wieloletni kulturysta, który od niedawna próbuje swoich sił w MMA Akop Szostak (2-0), obwieścił za pomocą fanpage’a, że rozpoczyna współpracę z Piotrem Jeleniewskim i będzie wspomagał się jego radami podczas przygotowań do kolejnej walki. Potyczka odbędzie się pod koniec roku poza granicami naszego kraju.

Przygotowania do walki w grudni ruszyły z kopyta! Do mojego teamu trenerskiego dołączył rowniez Piotr Jeleniewski. Dziękuje za chęć pomocy i obiecuje dać z Siebie wszystko! S4 Fight&CrossGym Club

Już od pewnego czasu Akop pojawia się na sparringach w S4, gdzie trenuje także z Mariuszem Pudzianowskim.

Komentarze

 • Jeżeli będzie trenował z Mariuszem, Danielem i Jankiem, to jest dla niego duży krok do przodu.

 • Typer

  o, nieżle, trzeba przyznać, ze zabiera się za MMA na poważnie…fajnie, trzymam kciuka za każdego kto tyra na macie

 • Drwalu

  Jeleniewski już nie jednego naprostował. jak Akop chce ciężko trenować tak jak mu się powie bez wdrażania swoich technologi jak to na początku robił właśnie Pudzian po przejściu z innego sportu i treningów, to osiągnie wiele.

 • champ1

  chciałbym usłyszeć po nowym roku jakie Jeleniewski ma wnioski o Akopie po wspólnej pracy.

 • @Drwalu Pudziana mógł uratować tylko czas. Przebudowa całej tkanki mięśniowej wymaga regeneracji, więc to przechodzi już nie w miesiące, a w lata. Pudzian, to co osiągnął zawdzięcza swojej ciężkiej pracy i swojemu indywidualizmowi. Największy jednak plus, to że Mario wyciągnął wnioski i dziś jest człowiekiem, który rozumie iż MMA, to sport zespołowy.