Arena Berserkerów 8: Arsamikov, Gniadek, Różański i Grudniewski najlepsi wg MMAnews

13 Październik 2015
0
Arena Berserkerów 8: Arsamikov, Gniadek, Różański i Grudniewski najlepsi wg MMAnews


Jako portal, który odwiedza największą ilość gal MMA w Polsce, rozpoczynamy mały cykl krótkich podsumowań poszczególnych wydarzeń, aby podkreślić i wyróżnić starania tych zawodników, którzy zasługują na to najbardziej. To oczywiście wyłącznie subiektywna ocena sytuacji wg MMAnews, ale może z niej później wyrosnąć kwartalne, półroczne lub roczne podsumowanie rodzimej sceny, które wielu otworzy oczy i wskaże prawdziwych bohaterów.

Nasze uznanie oprzemy wg dwóch najbardziej znanych systemów: nokaut, poddanie i walka wieczoru a gdyby któregoś zabrakło, będziemy posiłkowali się tak zwanym „Wystąpieniem wieczoru”. Na pierwszy ogień gala Arena Berserkerów 8. Dwie pierwsze kategorie bez tajemnic, bo pomimo ekscytujących pojedynków, była to chyba gala z największą ilością decyzji, spośród tych sygnowanych logiem Berserkerów.

Tym samym Nokaut Wieczoru dla Macieja Różańskiego, za powstrzymanie Kovacsa Kalmana już w pierwszej rundzie starcia. Poddanie Wieczoru przyznajemy Patrykowi Grudniewskiemu, który jako jedyny zakończył swoją walkę zmuszając Marcina Parchetę do odklepania, w tym wypadku była to kimura w pierwszej rundzie. Na koniec i tu chyba wszyscy również będą zgodni, Walka Wieczoru dla Amira Arsamikova i Kamila Gniadka, którzy wspólnie zrobili show, jakiego nie powstydziłby się żaden organizator, gdyby chciał obu umieścić w najważniejszym pojedynku swojej gali. #MMAnewsAwards

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o