Cortney Casey pomoże Joannie Jędrzejczyk w przygotowaniach do listopadowej obrony pasa w Australii

03 Październik 2015
6
Cortney Casey pomoże Joannie Jędrzejczyk w przygotowaniach do listopadowej obrony pasa w Australii

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Jak udało nam się ustalić, niedawna debiutantka UFC Cortney Casey (4-2), przyleci ze Stanów Zjednoczonych do Olsztyna, aby pomóc naszej czempion Joannie Jędrzejczyk (10-0) w obronie mistrzowskiego pasa.

Amerykanka niedawno rozpoczęła kontrakt z ZUFFĄ, przegrywając z mocną Joanne Calderwood (10-1), która ma w planach odbudowę i bieg po pas dywizji słomkowej. Oto, co Cortney powiedziała w rozmowie z MMAnews.pl:

Lecę do Polski w przyszłym tygodniu, będę tam 8-go października. Joanna to partnerka najwyższych lotów, tak jak i ja, dlatego mój trener oraz mąż Eddie Sanchez skontaktował się z jej ekipą trenerską, żeby sprawdzić czy Jędrzejczyk przyleci do Drysdale Academy w Las Vegas, gdzie miał mieć obóz treningowy. Byliśmy poinformowani, że JJ zamierzała zrobić przygotowania poza granicami Polski, ale (po zmianie planów) z chęcią widzieliby mnie jako część składu obozowego. Więc kiedy mistrz zgadza się, żeby być częścią obozu, jedziesz nawet jeżeli odbędzie się w Polsce.

15 listopada Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny będzie broniła tytułu wagi słomkowej, gdzie jej rywalką będzie kanadyjka Valerie Letourneau (8-3). Wg naszych informacji, już w pierwszych dniach dystrybucji biletów na galę na stadionie w Australii, sprzedało się bagatela ponad 40 tysięcy biletów. Szykuje się więc prawdziwy hit!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Australijska gala UFC 193 z udziałem duetu Jędrzejczyk/Rousey wyprzedała ponad 40 tysięcy biletówW. MrozowskiPakowlodek30Lecter Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako
Offline

Zamierzała to znaczy że miała taki plan,lecz plany mogą ulec zmianie. I czy słowo "zamierzać" jest słowem potwierdzającym? także wlodek30 daruj Sobie spójność i leć pouczać gdzie indziej.

wlodek30
Gość
wlodek30
Offline

Nie no, ten news jest tak niespójny, że aż się prosi o komentarz. . „Jak udało nam się ustalić, niedawna debiutantka UFC Cortney Casey (4-2), przyleci ze Stanów Zjednoczonych do Olsztyna, aby pomóc naszej czempion Joannie Jędrzejczyk (10-0) w obronie mistrzowskiego pasa.” . . A Cortney powiedziała: „Byliśmy poinformowani, że JJ zamierzała zrobić przygotowania poza granicami Polski, ale z chęcią widzieliby mnie jako część składu obozowego. Więc kiedy mistrz zgadza się, żeby być częścią obozu, jedziesz nawet jeżeli odbędzie się w Polsce.” . . Przecież wyraźnie powiedziała, że JJ nie będzie się przygotowywała w Olsztynie, nie będzie to nawet w… Czytaj więcej »

Pako
Gość
Pako
Offline

Aż miło się czyta takie Newsy. Bardzo mi się podoba postawa Courtney,widać że Asia zaczyna mieć wsparcie w swojej dywizji.

Lecter
Gość
Lecter
Offline

Dla Casey na pewno bedzie to spora nauka i nasza Joasia dobrze na tym skorzysta 😉 Sądzę, że gdyby nie to ze walkę z JoJo wzięła na ostatnią chwilę pewnie by ją pokonała, bo walka była wyrównana.. przyszłość stoi, więc przed Cortney 🙂