Dawid Kostecki zadebiutuje w MMA na gali Fight of Heroes 3 w Sosnowcu

05 Październik 2015
Dawid Kostecki zadebiutuje w MMA na gali Fight of Heroes 3 w Sosnowcu


Debiut MMA Dawida Kosteckiego i miejsce, być może będą dobrą okazją dla koneserów dowcipów o Sosnowcu, bo to właśnie tam 28 listopada bokser zadebiutuje w nowej formule. Dla nas to dobra okazja do odwiedzin, bo zaledwie rzut beretem od redakcji.

Pierwsze informacje na temat Dawida w MMA dotyczyły nieokreślonej gali w Rzeszowie gdzie obecnie trenuje, ale ostatecznie wybór padł na Fight Of Heroes 3 właśnie w Sosnowcu. Event przewidziano na 28-listopada i tym razem ma szansę przynajmniej na chwilę poważnie sprawić, że FOH pojawi się na radarze pasjonatów tego sportu, nie tylko tych miejscowych.

Jedyny mankament jest taki, że wg pierwszych informacji gala miała się odbyć w grudniu a nowy termin idealnie pokrywa się z KSW 33 w Krakowie.

Komentarze

 • Drwalu

  jedyny mankament? to chyba raczej dyskwalifikacja sukcesu eventu a nie mankament….

 • vonski

  Nooo, ktoś musiał grubo pomyslec nad wyborem takiej daty 🙂

 • W. Mrozowski

  Tego dnia jest też TFL w Lublinie.

 • EL doopa

  hahahah polak myślał myślał i wymyślił

 • RZDZ

  Sosnowiec jak to Sosnowiec, swoimi prawami się rządzi 😀

 • adamus

  No za tydzień mamy trzy czy cztery gale. to organizatorzy się jakoś nie pilnują wzajemnie?

 • Typer

  a czy Jemu tam z tyłu jakiś kucyk wisi?

 • moon

  Porażką tego sportu jest promowanie takich jak Kostecki. Alfons, koksiarz, kryminalista, który pluje w twarz promotorom, którzy płacili mu pensje nawet jak siedział we więźniu pokazuje że takie śmieci powinno się eliminować z życia sportowego.

 • flow

  no a wiesz, po ostatnim oficjalnym i publicznym wystąpieniu pana trenera z Ankosu, myślę, że wszyscy widzimy jaki ten sport jest pełen prostaków i że nawet jak jest fason, to tylko na pokaz. czasem myślę, że to tylko BRANŻA a nie dziedzina sportu…

 • moon

  O panu z Ankosu nawet nie wspomnę…. Wracajac do tego zera Kosteckiego. Burdel mu zamknęli, Wasilewski i Werner już mu nie placa pensji bo ich oszukal i skrytykowal, wie frajer ze na tego typu galach będzie się mogl nażreć tego co przed walką z Sołdrą i go nie sprawdzą i wie ze to jedyna droga jaka mu pozostała żeby cokolwiek zarobić żeby dac jesc rodzinie. Stwierdzam jeszcze raz ze powinno się go „zlinczować” sportowo. Nikt nie powinien mu podac reki z organizacji i wtedy bylaby to nauczka dla przyszłych cwaniaczkow ze droga do sportowego sukcesu jest krew pot i łzy na treningu i w walce a nie w kryminale. Przepraszam Cie Wojtku za dosyć emocjonalne komentarze ale nóż się otwiera jak się czyta o takich kmiotach….