FEN 9: Michał Golasiński wchodzi w miejsce kontuzjowanego Pawła Kiełka

24 Październik 2015
FEN 9: Michał Golasiński wchodzi w miejsce kontuzjowanego Pawła Kiełka


Jeżeli dziwi Was ostatni brak informacji na temat wciąż świetnie rokującego Pawła Kiełka, to poniżej dowiecie się dlaczego. Z powodu złej kondycji zdrowotnej olsztyński fighter nie pojawi się we wrocławskim ringu, a w jego miejsce wejdzie Michał Golasiński (3-3). Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że powody wycofania są bardzo zbliżone do odwołanego „main eventu” dzisiejszej gali UFC w Dublinie.

27-letni reprezentant Kamiennej Góry był na dobrej drodze, aby wypracować sobie solidną pozycję w federacji FEN, niestety w Kołobrzegu zrobił dokładnie to czego nie powinien i pozwolił Rafałowi Lewoniowi narzucić zapaśnicze tempo pojedynku. Z dobrych informacji wiemy tyle, że Michał jest w wyjątkowo dobrej formie a ta przyda mu się, bo Jakub Boczek (5-4-1) na pewno dobrze wykorzystał pełny okres przygotowań.

Tradycyjnie kilka słów od Pawła Jóźwiaka na temat pojedynku:

Niestety kontuzja Pawła Kiełka pokrzyżowała nam plany, ale nieszczęście jednych jest szczęściem innych i Michał Golasiński dostaje u nas kolejną szansę. Poza tym w tej kategorii mamy bogactwo wyboru i nieskromnie powiem, że walczą w niej najlepsi polscy zawodnicy. Derbowy dolnośląski pojedynek to dodatkowa dawka emocji dla widzów z Wrocławia i okolic.

Bilety na FEN 9 do kupienia TUTAJ.

Komentarze