GSW 6: Nagranie walki Katarzyna Lubońska vs. Iren Racz (+video)

18 Październik 2015
GSW 6: Nagranie walki Katarzyna Lubońska vs. Iren Racz (+video)


Video z drugiej najważniejszej walka wieczoru gali GSW 6: „Katarzyna Lubońska vs. Iren Racz.” Enjoy!

Komentarze

 • czesty33

  Bardzo ladny rzut…nie wszystko trzeba na ziemie sprowadzac idac wiecznie po obie nogi…Tu tez pewna przestroga do Aski, w srodowisku wyrasta na idealne defensywne zapasy i ze nie da sie sprowadzic…moze i sprowadzic ciezko, latwiej pewnie bedzie rzucic, tak jak tu. Samo poddanie kiepsko widac z tej perspektywy ale skoro sklepala to pewnie miala powody 🙂

 • DREAMCATCHER

  Rzut ładny, ale rywalka o zapasach i parterze miała niewielkie pojęcie. Ciekawi mnie czy Kasia jest sporo cięższa od JJ, że walczy w muszej?
  Mam prośbę czy mógłby Redaktor w następnym wywiadzie zapytać o kolejne odcinki https://www.youtube.com/watch?v=pLnEeVtbWF8, dzieki temu przeciętny kibic mógłby się wiele nauczyć:)

 • czesty33

  W mma wlasnie takich rzutow jest bardzo malo…spodziewalem sie ze Pawel Nastula siegnie do korzeni swojego stylu bazowego i pokaze nam jak sie rzuca na walce z pudziao, ale jednak takie akcje wymagaja duzo dynamiki. Ktos powie ze bez judogi nie da sie, moze jest trudniej, ale kogos nastawionego na obrone sprowadzen zapasniczych z klinczu moze byc latwiej rzucic niz obalic.

 • EmWu

  Ale rzucik pieeeeeeeeeeęęknyyyyyyy