Jędrzej Maćkowiak w walce wieczoru gali Swarzędz Heavyweight Fight Night

20 Październik 2015
Jędrzej Maćkowiak w walce wieczoru gali Swarzędz Heavyweight Fight Night

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Raczkujący w szeregach KSW zawodnicy, coraz liczniej korzystają z możliwości występów poza federacją i nie inaczej jest w przypadku Jędrzeja Maćkowiaka (4-0), który zawita w walce wieczoru Swarzędz Heavyweight Fight Night należącej do cyklu „Extra Gal”.

Poznański zawodnik został mocno przetestowany na majowej KSW 31, jednak z braku pojedynków w tym roku kalendarzowym, najwyraźniej chwycił nadarzającej się okazji. Od październikowego debiutu MMA w 2013, Maćkowiak pozostaje niepokonany i 14 listopada będzie główną atrakcją przed kibicami zgromadzonymi na Hali SCSiR w Swarzędzu.

Jak pokazuje dzisiejszy przykład Jakuba Kowalewicza, pojedynki poza KSW są obarczone sporym ryzykiem wykluczenia z szeregów polskiej federacji.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Dobrze, że jest taka możliwość. Zawodnicy KSW powinni toczyć zdecydowanie więcej walk. Ciekawe czy więcej zawodników z tego skorzysta.
  Według mnie powinni jeszcze zrobić coś aby mistrzowie bronili pasów częściej. Spórzecie np. na Bedorfa i Oliego Thompsona. Ile walk po Olim ma Karol a ile walk po Karolu ma Oli ? Jest różnica ? Jest !
  Nic nie mam do Bedorfa, zawsze mu kibicuje, ale powinien częściej walczyć. DAWAJ KAROL !!!
  I powodzenia dla Jędrzeja.

 • Eksporter Zla

  Lekki offtop. Jędrzeja szanuje jako sportowca i nic do niego nie mam, ale prywatnie śmiech mnie bierze na ksywy typu Wanderlei, czy Wałujew jak w tym przypadku… Ja wiem, że ksyw się nie wybiera, ale trochę to komicznie brzmi.