Jędrzej Maćkowiak w walce wieczoru gali Swarzędz Heavyweight Fight Night

20 Październik 2015
2
Jędrzej Maćkowiak w walce wieczoru gali Swarzędz Heavyweight Fight Night

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Raczkujący w szeregach KSW zawodnicy, coraz liczniej korzystają z możliwości występów poza federacją i nie inaczej jest w przypadku Jędrzeja Maćkowiaka (4-0), który zawita w walce wieczoru Swarzędz Heavyweight Fight Night należącej do cyklu „Extra Gal”.

Poznański zawodnik został mocno przetestowany na majowej KSW 31, jednak z braku pojedynków w tym roku kalendarzowym, najwyraźniej chwycił nadarzającej się okazji. Od październikowego debiutu MMA w 2013, Maćkowiak pozostaje niepokonany i 14 listopada będzie główną atrakcją przed kibicami zgromadzonymi na Hali SCSiR w Swarzędzu.

Jak pokazuje dzisiejszy przykład Jakuba Kowalewicza, pojedynki poza KSW są obarczone sporym ryzykiem wykluczenia z szeregów polskiej federacji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Eksporter ZlaZawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Eksporter Zla
Gość
Eksporter Zla
Offline

Lekki offtop. Jędrzeja szanuje jako sportowca i nic do niego nie mam, ale prywatnie śmiech mnie bierze na ksywy typu Wanderlei, czy Wałujew jak w tym przypadku… Ja wiem, że ksyw się nie wybiera, ale trochę to komicznie brzmi.

K. Witek
Editor
K. Witek
Offline

Dobrze, że jest taka możliwość. Zawodnicy KSW powinni toczyć zdecydowanie więcej walk. Ciekawe czy więcej zawodników z tego skorzysta.
Według mnie powinni jeszcze zrobić coś aby mistrzowie bronili pasów częściej. Spórzecie np. na Bedorfa i Oliego Thompsona. Ile walk po Olim ma Karol a ile walk po Karolu ma Oli ? Jest różnica ? Jest !
Nic nie mam do Bedorfa, zawsze mu kibicuje, ale powinien częściej walczyć. DAWAJ KAROL !!!
I powodzenia dla Jędrzeja.