Jon Jones ponownie w szeregach do UFC (+video)

24 Październik 2015
Jon Jones ponownie w szeregach do UFC (+video)

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Jeden z najbardziej kontrowersyjnych i jednocześnie utalentowanych mistrzów UFC, powraca do oktagonu. Wg Lorenzo Fertitty, Jon Jones jest ponownie na czynnym kontrakcie z ZUFFĄ:

Daliśmy jasno do zrozumienia Jonowi, że ta nowa szansa współzawodniczenia w UFC jest przywilejem, a nie jego prawem i że szereg oczekiwań w stosunku do jego postępowania. Jesteśmy szczęśliwi gdy czytamy raporty na temat jego ugody sądowej, którą wykorzysta jako doświadczenie do rozwoju i procesu ulepszania samego siebie.

Sam zawodnik również nie omieszkał podwójnie wyrazić swojej radości za pomocą mediów socjalnych:

Jestem wdzięczny za szansę przywrócenia mojej kariery i jednocześnie podekscytowany, że mogę zaprezentować jak bardzo dojrzałem jako osoba poza oktagonem. Potrzebowałem stracić niemal wszystko na co pracowałem, żeby uzmysłowić sobie jak wiele posiadałem. Jestem błogosławiony i uniżony w stosunku do rosnącego wsparcia ze strony środowiska MMA i nie jestem w stanie podziękować swoim fanom. To jest znak początku nowego rozdziału w moim życiu i pozwólcie że Was zapewnię, najlepsze dopiero nadejdzie.

Komentarze

  • BLZ

    Teraz niech mu dadzą Anthony’ego Johnsona a po nim walkę o pas. Jak dostanie ją z biegu będzie trochę lipa 🙂

  • marol

    Hipokryci, dla mnie daremnie ukryci.

  • rudy

    No wystrachał się, że może nie mieć kasy na ten luksusowy domek, to się kaja. Absolutnie nie wierzę w żadną rewolucje u JJ