Kovacs Kalman nowym rywalem Macieja Różańskiego na sobotniej Arenie Berserkerów 8

08 Październik 2015
Kovacs Kalman nowym rywalem Macieja Różańskiego na sobotniej Arenie Berserkerów 8

Foto: Nicu Herciu

Foto: Nicu Herciu


W dość nieciekawych okolicznościach wycofał się dotychczasowy rywal Macieja Różańskiego (7-0) i znaleźć zastępstwo na trzy dni przed galą, stanowi spore wyzwanie niemal dla każdego promotora. Tym razem sobotni wieczór uratował Kovacs Kalman (1-2) z Węgier.

Kalman wywodzi się z zapasów, a w późniejszym czasie dołożył do warsztatu boks i starty w węgierskiej lidze kick boxingu. W 2012 przeszedł do zawodowego MMA jako 77 kg fighter, lecz po wygranym debiucie odniósł kontuzję i nie startował przez trzy lata. W czerwcu i wrześniu tego roku wznowił występy z przytupem, lecz oba przegrał kolejno przez TKO i poddanie. Najpierw jeszcze jako półśredni a później już w 84 kg.

Bilety na galę do kupienia na www.abilet.pl. Dla pozostałych transmisja on-line!

Komentarze

 • Jak życie pokazuje, nie tylko FeN ma problem z zawodnikami, ale tak to Maciek formy do UFC nie zbuduje. Oby udało się sprawy poukładać i wygrać 2-3 walki z zawodnikami o solidnym rekordzie.

 • Szkoda ze nie dogadali sie z Brandysem ktoremu tez wypadl przeciwnik tyle ze na innej gali. Wie cos redakcja na temat czy byly proby zestawienia ich ze soba?

  • W. Mrozowski

   Redakcja wie, Brandys ma gdzieś walczyć o pas w grudniu 😉 Dlatego walka z Różańskim nie wchodziła w grę.

 • Typer

  redakcja wie wszystko 😛

 • champ1

  oj komplikują mu karierę, szkoda bo to nie jego wina a wszystko pod górkę