Krzysztof Pietraszek przegrał w 30 sekund na gali w Kołobrzegu

26 Październik 2015
8
Krzysztof Pietraszek przegrał w 30 sekund na gali w Kołobrzegu

Foto: miastkolobrzeg.pl

Foto: miastkolobrzeg.pl


Niestety niedługo trwała radość Krzysztofa Pietraszka (5-9), który tydzień temu zaserwował 50 sekundową wojnę Adamowi Oknińskiemu. Dokładnie w piątek, reprezentant Ełku poniósł porażkę w starciu z mocnym Rafałem Lewoniem (11-4) w walce wieczoru gali MMA Fight Night III Area Technology.

Historia niemal zatoczyła koło, bowiem „Kaszana” błyskawicznie rzucił Pietraszkiem o glebę, chwilę po wszedł do dosiadu i zadusił rywala barkiem. To wszystko w ciągu zaledwie 30 sekund, a więc jeszcze szybciej niż w poprzednim starciu Krzysztofa z Oknińskim. Przypominamy, „Chińczyk” także i tym razem uratował show przyjmując wyzwanie na kilka dni przed.

Dość niespotykane podejście Pietraszka oraz częstotliwość jego pojedynków, przerodziły się w zakulisowe legendy wg których Krzysztof „trenuje walcząc”, a w rzeczywistości jest bardzo możliwe, że po drodze stał się jednym z lepiej zarabiających fighterów w latach 2014/2015 w kraju.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
flow
flow
5 lat temu

zakładam że kariery w MMA nie planuje

Billy Boola
Billy Boola
5 lat temu

@el Doopa, w tej legendzie o zarobkach nie chodzi wcale o to, na jakich galach on walczy ani jak często, ale o to, „jak” walczy (patrz post Pako)… Też to słyszałem od ludzi, którzy walczą zawodowo, ale nadal trzeba pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie plotka/legenda i tyle.

Pako
Pako
5 lat temu

Polski Bobb Sapp 🙂

TheOne
TheOne
5 lat temu

Zastępstwa na ostatnią chwilę zawsze są złe. sama idea jest zła. niestety, tak sądzę i nie ma się tu czym jarać 🙁

champ1
champ1
5 lat temu

no dokładnie. i mniemanie że gościu z 5-9 zarabia lepiej niż Pudzian, Mamed, Bedorf itp? eeee

wojt
wojt
5 lat temu

no dobra, wszystko spoko, niech walczy i zarabia ale jak będzie brał walki chwilę przed i bez treningu, to rekord poszybuje zaraz bardzo grubo w dół i zarobków nie będzie, bo kto będzie się ratował zawodnikiem z rekordem 5-20

EL doopa
EL doopa
5 lat temu

to chyba bardzo przesadzone spekulacje o zarobkach. tu ilość gal nie przekłada się przecież na jakość a połowa jeszcze nie płaci

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x