Krzysztof Pietraszek przegrał w 30 sekund na gali w Kołobrzegu

26 Październik 2015
Krzysztof Pietraszek przegrał w 30 sekund na gali w Kołobrzegu

Foto: miastkolobrzeg.pl

Foto: miastkolobrzeg.pl


Niestety niedługo trwała radość Krzysztofa Pietraszka (5-9), który tydzień temu zaserwował 50 sekundową wojnę Adamowi Oknińskiemu. Dokładnie w piątek, reprezentant Ełku poniósł porażkę w starciu z mocnym Rafałem Lewoniem (11-4) w walce wieczoru gali MMA Fight Night III Area Technology.

Historia niemal zatoczyła koło, bowiem „Kaszana” błyskawicznie rzucił Pietraszkiem o glebę, chwilę po wszedł do dosiadu i zadusił rywala barkiem. To wszystko w ciągu zaledwie 30 sekund, a więc jeszcze szybciej niż w poprzednim starciu Krzysztofa z Oknińskim. Przypominamy, „Chińczyk” także i tym razem uratował show przyjmując wyzwanie na kilka dni przed.

Dość niespotykane podejście Pietraszka oraz częstotliwość jego pojedynków, przerodziły się w zakulisowe legendy wg których Krzysztof „trenuje walcząc”, a w rzeczywistości jest bardzo możliwe, że po drodze stał się jednym z lepiej zarabiających fighterów w latach 2014/2015 w kraju.

Komentarze

 • EL doopa

  to chyba bardzo przesadzone spekulacje o zarobkach. tu ilość gal nie przekłada się przecież na jakość a połowa jeszcze nie płaci

 • W. Mrozowski

  Pod warunkiem, że masz lepsze informacje zza kulis…

 • wojt

  no dobra, wszystko spoko, niech walczy i zarabia ale jak będzie brał walki chwilę przed i bez treningu, to rekord poszybuje zaraz bardzo grubo w dół i zarobków nie będzie, bo kto będzie się ratował zawodnikiem z rekordem 5-20

 • champ1

  no dokładnie. i mniemanie że gościu z 5-9 zarabia lepiej niż Pudzian, Mamed, Bedorf itp? eeee

 • TheOne

  Zastępstwa na ostatnią chwilę zawsze są złe. sama idea jest zła. niestety, tak sądzę i nie ma się tu czym jarać 🙁

 • Pako

  Polski Bobb Sapp 🙂

 • Billy Boola

  @el Doopa, w tej legendzie o zarobkach nie chodzi wcale o to, na jakich galach on walczy ani jak często, ale o to, „jak” walczy (patrz post Pako)… Też to słyszałem od ludzi, którzy walczą zawodowo, ale nadal trzeba pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie plotka/legenda i tyle.

 • flow

  zakładam że kariery w MMA nie planuje