KSW 32: "Spodziewam się, że będzie bardziej agresywny." – Goran Reljic przed rewanżem z Tomaszem Narkunem (+wywiad)

30 Październik 2015
KSW 32: "Spodziewam się, że będzie bardziej agresywny." – Goran Reljic przed rewanżem z Tomaszem Narkunem (+wywiad)


Ulubieniec polskich fanem Goran Reljic opowiedziałem nam czego oczekuje w rewanżowym starciu z Tomaszem Narkunem, w jaki sposób traktuje go federacja a także, że chciałby przywitać Jana Błachowicza z powrotem w KSW.

Komentarze

 • EL doopa

  Goran jak zawsze na plusie

 • Magda S.

  I jak zawsze mega przystojny 😉

 • Zawodnik32

  NAPISY ! ! !

 • RZDZ

  oj w parterze może być ciężko

 • RZDZ

  @Zawodnik32 a czy hasło napisy!!!! oznaczało „czy mogę prosić o tłumaczenie?” bo wiesz, mnie się wydaje jak oni tam jada za własne pieniądze i dają nam mnóstwo materiałów za free bo żadnego ppv tu nie trzeba kupować to wypadałoby trochę i kultury okazać jak i wyrozumiałości i nie żądać wszystkiego a bardziej doceniać to co jest. już kiedyś powiedzieli, że napisów nie ma i nie będzie, bo pracują po 20 godzin i na to już nie starcza sił. zawsze Ty możesz im kogoś zatrudnić, zapłacić mu pensję a on potłumaczy dla nas wywiady. taka moja uwaga do Ciebie – nie żeby od razu atak, bardziej chciałbym żebyś coś przemyślał, niż się np bronił kontratakiem i jechaniem mnie jakimiś przekleństwami.

 • Zawodnik32

  RZDZ : Dzięki za info. Nie wiedziałem, że kiedyś już powiedzieli, że napisów nie będzie, dlatego myślałem, że nie chce im się ich dawać. Oczywiście nie chciałem być złośliwy czy coś, bo wywiady prowadzone przez Wojtka są super. Wiem, że chcą jak najszybciej pokazać wywiad dla nas, dlatego nie ma napisów, ale przyzasz, że krótkie podsumowanie po polsku na końcu mogłoby się znaleźć ? Pzdr. 🙂

 • RZDZ

  Hasło mistrz Goran brzmi super. Tak, byłem aktywny w sprawie diaza, spieprzył sprawę ale nie powinni go tak ukarać jest w cholerę ludzi biorących kokainę i inne gówne ale karanie go za maryche jest niesłuszne. Miał jakies problemy kiedyś ale teraz karanie go to dowcip. Trenowałem w NY i wszędzie indziej trenowałem wszystko zapasty jiu jiutsu wszystko ma raz i przekrojowo. Spodziewam się że tym razem będzie agresywniejszy i nie zostwi decyzji w rekach sedzioów ale próbował już skończyć, no wiesz może poweżmnie inną drogę. Wszyscy traktują mnie dobrze i lubie tu walczyć. Uwielbiam łokcie dla mnie to nie nowość, walczyłem tak w UFC i dla mnie t nie nowość lubie to. Nie mogę walczyć poza KSW z pasem chciałbym ale to niemożliwe jak mam pas. Janek ma chyba przerwę ale dalej ma kontrakt z UFC więc nie myślmy o tym tzn chętnie go tu powitam i zawalcze jeszcze raz, ale na razie myślę teraz o walce najblizszej i tyle tylko co przede mną. Nie sądzę by ktoś tu był ze mną ale będzie narożnik i kilku znajomych i tyle co do przyjezdnych rodaków,

 • RZDZ

  o zesz w mordę to pisanie nie jest takie łatwe i nie zajmuje sekundy! hahaha padam na ryj a to tylko dwa wywiady spisane tyle o ile po letku i po trochu 😉

 • grochu85

  Mnie tam się podoba akcent Wojtka i to że słychać, że on wciąż improve his skills (zarówno językowych jak i przemyślanych pytań, co sam Jessie w pewnym momencie podkreślił). A kto nie uważał na angielskim to ma szanse się podszkolić, przecież każdy z was zna podstawy angielskiego.Na dodatek wiele określeń z angielskiego w MMA zna każdy, a nie ma ich bezpośrednich polskich odpowiedników np. sprawl, front kick lub ground and pound; albo brzmią tak samo po polsku jak clinch etc.

  AHA

  Jeśli chodzi o tłumaczenia to doceńcie redakcje za stałą rubrykę „Najważniejsze fakty” publikowaną na stronie praktycznie po każdej gali UFC, i to kilka godzin po jej zakończeniu.
  Przecież to jest hardcore!
  Kto z was kiedykolwiek po zakończonej gali UFC nie poszedł spać (no chyba że był na noc w pracy) tylko poczekał z reguły minimum pół godziny na konferencje prasową i obejrzał ją w całości wyciągając „esencje”???