Maciej Różański ponownie otrzyma nowego rywala

08 Październik 2015
2
Maciej Różański ponownie otrzyma nowego rywala


Wyjątkowo niefortunnie wygląda przynajmniej połowa zawodowej drogi Macieja Różańskiego (7-0), który od dawna nie miał dobrej okazji do przetestowania swoich umiejętności w pełni. Na sobotniej Arenie Berserkerów 8 może być podobnie.

Oficjalnie, Markus Di Gallo (12-12-1) wycofał się z powodu kontuzji żeber. Nieoficjalnie Marcin Ossoliński z MDO Management poinformował nas, że manager austriackiego zawodnika Nebil Sebai kontaktował się w międzyczasie z Incredible Fighting Night, aby dwa tygodnie po Arenie Berserkerów 8 jego podopieczny miał już zdrowy walczyć w Częstochowie z Ireneuszem Cholewą. Wszystko to odbyło się zanim Pan Sebai poinformował zachodniopomorskiego kontrahenta o kontuzji Markusa.

Jak podaje dalej Marcin Ossoliński, prośba o medyczne potwierdzenie urazu przez Austriaków spotkała się ze ścianą, a przynajmniej z odzewem, który nie nadaje się do publikacji. Na pewnym etapie rozmowy IFN z Nebilem Sebai ustalono, że rzekomo Markus nie znalazł nikogo kto mógłby z nim jechać w roli kornera z Wiednia do Szczecina i dlatego szukają nowego terminu walki. Rozmowę z Austriakami potwierdził portalowi MMAnews Dawid Patek z IFN.

Dokładnie taka sama sytuacja podparta wersją o kontuzji żeber, miała miejsce również na trzy dni przed zeszłoroczną MMA Challengers 9, gdzie Di Gallo miał zmierzyć się z Andrzejem Grzebykiem w walce wieczoru.

Nazwisko nowego rywala dla Macieja Różańskiego poznamy niebawem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Cainadamus Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cain
Gość
Cain
Offline

taki zawodnik po dwóch takich akcjach nie powinien być w ogóle zatrudniany.

adamus
Gość
adamus
Offline

oszuścik z niego a nie fighter