Matt Brown i Clay Guida kolejnymi zawodnikami w Elevation Fight Team

autor:
12 Październik 2015
0
Matt Brown i Clay Guida kolejnymi zawodnikami w Elevation Fight Team

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Matt Brown oraz Clay Guida dołączą do Elevation Fight Team, którego szeregi ostatnimi czasy zasilił mistrz UFC w wadze koguciej T.J. Dillashaw. Zawodnik po wieloletniej przygodzie z Team Alpha Male- Urijaha Fabera ogłosił przejście do innego klubu. Informację potwierdził trener Leister Bowling.

Główny trener Leister Bowling potwierdził, że Matt Brown będzie trenował w jego klubie:

Matt Brown przygotowywał się do 3 z 5 ostatnich walk w Elevation Fight Team, a od teraz postanowił na stałe trenować w naszym klubie. Ma tutaj świetne warunki, trenerów i sparing partnerów dla siebie. Tutaj będzie miał szansę codziennie z kimś potrenować. Clay Guida jest od wielu lat wspierany przez Musce Pharm i fajnie mieć go w klubie na stałe. Ostatnio balansował pomiędzy treningami w JacksonWink. MMA w Albuquerque oraz w Team Alpha Male

Podczas jednego z podcastów Urijah Faber oskarżył trenera Elevation Fight Team, o to że będzie chciał ściągnąć do siebie zawodników, którzy do tej pory byli związani z klubem Team Alpha Male. Bowling zaprzeczył oskarżeniom:

Nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto chce tu przyjść i trenować. To, co mówi Urijah nie jest prawdą, nie chcemy mu zabierać zawodników. Nie chcę wcale mieć nie wiadomo ile topowych zawodników. Myślę, że mamy 10 zawodników w UFC i chcę im dać maksymalnie dużo uwagi, podczas ich przygotowań.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o