Nazwa federacji i nazwisko rywala dla Fedora Emelianenko będzie ogłoszone 8-go października na konferencji w Tokio

03 Październik 2015
Nazwa federacji i nazwisko rywala dla Fedora Emelianenko będzie ogłoszone 8-go października na konferencji w Tokio


Od momentu ogłoszenia powrotu Fedora Emelianenko (34-4-1NC), zrodziło się wiele mniej lub bardziej potwierdzonych informacji, takich jak potencjalny rewanż z emerytowanym Kevinem Randlemanem (17-16) czy gwarantowana wypłata 2,5 mln dolarów za walkę. Z reguły oszczędny w komentarzach Pan Sakikabara, przemówił:

Informacje na temat wypłaty 2.5 mln $ są całkowicie nieprawdziwe. Jestem pewny, że podczas różnych negocjacji z amerykańskimi federacjami, Fedor otrzymał znacznie większą sumę niż nasza propozycja. Powrót Fedora w Japonii nie ma absolutnie nic wspólnego z pieniędzmi i to jest fakt. Jednym z głównych powodów jest rozwój przyszłości MMA. Fedor był legendarnym mistrzem PRIDE, nie zaznał tam nawet jednej porażki i jest integralną częścią historii mieszanych sztuk walki a także stał się częścią wyjątkowej organizacji.

Wg rosyjskiego Tass Sport 8-października na konferencji prasowej w Tokio, podana zostanie nowa nazwa japońskiej federacji, która zorganizuje event w Nowy Rok i przy tej okazji poznamy nazwisko rywala dla Fedora Emelianenko.

Komentarze