Paweł Pawlak: "UFC podjęło dobrą decyzję zwalniając mnie z kontraktu." (+wywiad)

28 Październik 2015
Paweł Pawlak: "UFC podjęło dobrą decyzję zwalniając mnie z kontraktu." (+wywiad)


Paweł Pawlak o kulisach zwolnienia z kontraktu UFC, pomyśle na dalszą karierę MMA i pierwszych propozycjach od potencjalnych pracodawców. Enjoy!

Komentarze

 • Wbrew pozorom Paweł pokazał, że potrafi się odnaleźć w mediach. Pewnie jak mówi potrzebuje doświadczenia, więc pozostaje czekać na szybki powrót. Ciekawe czy podjąłby ryzyko walki na ACB?

 • pool1892

  Tak w FEN jak i w KSW kategoria -77 jest bardzo mocna obsadzona co nie koniecznie moze pomoc w podpisaniu kontraktu z ktoras z tych organizacji. Martin Lewandowski mowil, ze pracuja nad Pawlakiem natomiast Pawel Jozwiak powiedzial, ze maja bardzo mocno obsadzona kategorie wiec raczej na FEN nie ma co liczyc. Jest jeszcze kierunek wschodni co jak pokazuja ostatnie wystepy naszych zawodnikow jest nie zwykle ryzykownie mocny

 • Typer

  najbardziej przydałaby się kompleksowa praca z psychologiem sportowym. przynajmniej podejście ma do tego konstruktywne

 • Drwalu

  prędzej za granicę pójdzie żeby często walczyć, bo w Fen nie ma kasy a w KSw częstych walk

 • champ1

  dobrą nie dobrą, po prostu uzasadniona. niemniej szkoda. przydałaby się analiza waszego redaktora Michała skąd takie wyniki Polaków za oceanem. ten Michał jeszcze u was pisze?

 • navalainen

  Myślę, że FEN byłby dobrą propozycją dla Palaka, ale szkoda, że tam tak mocno obsadzona jest 77, bo któryś z polaków musiałby się cofnąć, a to nie jest polecane ani pawłowi ani innym.
  W KSW, to zanim on się odbuduje i zawalczy ze 4 walki to miną ze 3 lata więc nie ma sensu, a poza tym to dla januszy Pawlak jest nikim.
  Wschód, mało UFC interesuje się ACB itp. więc trochę duże ryzyko patrząc na przekotów którzy tam walczą, myślę, że jakaś mniejsza organizacja, ale raczej nie PLMMA, a jakaś zagraniczna. Albo to KSW kontrakt nie na wyłączność i walki w innych organizacjach. W KSW miałby ten plus, że miałby full przygotowanie a jego przeciwnik niekoniecznie 😀