Randa Markos rywalką Karoliny Kowalkiewicz na grudniowym UFC on FOX 17

autor:
08 Październik 2015
Randa Markos rywalką Karoliny Kowalkiewicz na grudniowym UFC on FOX 17


Karolina Kowalkiewicz (7-0) błyskawicznie poznała nazwisko swojej pierwszej przeciwniczki na kontrakcie ze światowym nr 1. To Randa Markos (5-2), którą słusznie typowano jako potencjalną rywalkę dla byłej mistrzyni KSW.

Informacja została oficjalnie ogłoszona we wczorajszym UFC Tonight a miejscem pierwszego testu dla Kowalkiewicz, będzie gala UFC on FOX 17 w Orlando, którą ustalono z terminem 19 grudnia. Na pięć wygranych, Markos ma trzy zwycięstwa przez poddanie i żadnego nokautu. Do tej pory walczyła na galach UFC dwukrotnie, kończąc z bilansem 1-1 wewnątrz organizacji.

Gali UFC on FOX 17 przewodzą Rafael dos Anjos vs. Donald Cerrone w pojedynku o pas oraz Junior dos Santos vs. Alistair Overeem, które wyjaśni ich wieloletni zatarg na tle czysto sportowym.

Komentarze

 • GROM Z

  Karolinka fajna dziewczyn ale niestety UFC ją szybko zweryfikuje i będzie klapa jak z Jankiem Błachowiczem

 • Nie kumam kompletnie rankingu UFC. Valerie Letourneau numerem 9 przy trzech zwycięstwach, a Randa Markos jest 7 gdzie ma zwycięstwo i porażkę. Wychodzi na to że Karolina ma mocniejszą rywalkę niż mistrzyni. #UFC Logic! Niech ten Dana zacznie robić porządki z tymi, co głosują bo nie ogarniam takiego procederu tak jak pozycji Rose Namajunas, która pozycje wywalczyła pewnie ładną buzią.

 • @GROM Z Karolina ma szybkie ręce, ale nie bije tak mocno jak powinna, więc jeśli poprawili by jej technikę to mogła by pukać do topu, ale jeżeli ktoś jej się postawi, to nie będzie wstanie zagrozić. Wszystko zweryfikuje oktagon, a Janek stracił instynkt zabójcy i za bardzo kalkuluje zamiast wyjść i robić to wszystko co potrafi najlepiej.

 • adamus

  ja myślę, że Karolina jest o niebo za słaba na UFC. To jest kolejna dobrze wypromowana osoba, bo przez KSW, ale słaby zawodnik w porównaniu z innymi

 • BartezCichy

  Ostatnio ataki na Karoline są dość modne widzę.
  Mam obawy co do tego starcia ale na prawdę poczekajmy. Markos będzie trudną rywalką dla Karoliny.Jeżeli Reprezentantka Łódzkiego klubu chce wygrać „Rodżu” musi przygotować dobrą strategię (moim zdaniem to może być ciężka walka dla obu).

 • Cain

  co by nie było,o Joannie to ona może tylko pomarzyć. pewnie jej żółć zalewa oczy ale taka prawda

 • zDalekaWidacLepiej

  Chciałem Markos zobaczyć z Jedrzejczyk a tu taka rzecz. Poddanie dla Markos.