Rekordowa sprzedaż biletów na FEN 9 wg Pawła Jóźwiaka

16 Październik 2015
Rekordowa sprzedaż biletów na FEN 9 wg Pawła Jóźwiaka


Jak informuje współwłaściciel federacji Fight Exclusive Night – Paweł Jóźwiak, są powody do zadowolenia, ponieważ dziewiąta gala powoli staje się we Wrocławiu towarem pożądanym.

To najlepszy wynik w historii naszej federacji, bo na ponad miesiąc przed FEN 9: „Go For It”, sprzedaliśmy już 3/4 dostępnych miejsc. Nie zaczęliśmy nawet kampanii reklamowej w telewizji, nie rozlepiliśmy plakatów.

Jeżeli cały czas zastanawiacie się czy 7-go listopada pojawić się w Hali Orbita, to jest idealny moment na podjęcie decyzji. Bilety dostępne TUTAJ i TUTAJ.

Komentarze

 • Drwalu

  no można by powiedzieć, ze jak sie robi reklamę w mediach branżowych to fani się stawiają. ja na mmanews ciągle słysze o FENie. nie potrzebuje baneru na wp…. panowie musicie się naumieć którędy droga do fanów – dobra rozpiska dobra rozpiska dobra rozpiska i newsy w moim ulubionym portalu :)) a serio to gratuluje chociaż sam jakoś mam często mieszane uczucia co do FEnu to nie śmiałbym nie docenić sukcesu

 • Typer

  zobaczymy, zwykle to u nich pustawo, więc chyba nie trudno o rekord… we will see

 • champ1

  no after party mają dobre, więcej chyba wydaja na imprezy niż na walki 😉

 • Pako

  Rekordowa 🙂 Każdy właściciel o swojej federacji tak mówi. Oczywiście cieszę się razem z nim, lecz troche pokory by się przydało.