Sobotnie UFC w Irlandii bez walki wieczoru

22 Październik 2015
Sobotnie UFC w Irlandii bez walki wieczoru


Tak jakby bez „main eventu”… bo walka wieczoru będzie nadal, ale nie w postaci oryginalnego zestawu Joe Duffy vs. Dustin Poirier. Tym razem z powodów zdrowotnych wypadł Irlandczyk.

Wg oficjalnego oświadczenia samego zawodnika, na jednym z treningów otrzymał mocny cios w głowę, będący później przyczyną złych wyników badań i wykluczenia go z sobotniej rozpiski. Poirier ma już obiecanego rywala na innej gali a UFC tradycyjnie oferuje fanom zwrot pieniędzy za bilety.

Tydzień temu z drugiej walki wieczoru wypadł kontuzjowany Stipe Miocic i ostatecznie pojedynek Bena Rothwella został wycofany z karty. Nową walką wieczoru zostało starcie Paddy Holohan vs. Louis Smolka. Piękny awans dla dwojga w całym tym nieszczęściu!

Komentarze

 • vamos

  posypało sie

 • Pako

  I to ostro. Ale jaja, pewnie Irlandczycy tak wkurwieni jak i włodarze UFC bo nie zarobią tym razem na Irlandii.

 • vamos

  dziwi że poirier sie nie zgodził na uratowanie ME ufc by było mu napewno wdzieczne do tego sypneło by sianem przecież irlandia jest dla nich szczegolnie ważna. ciekawe czy poirier sie zesrał czy ma sie za gwiazde czy jest idiota

 • @vamos Pytanie czy to ratowanie skończyłoby się tylko na kasie, czy na zasadzie – przegrasz, wygrasz, twoje sytuacja się nie zmienia i jesteś w czubie. UFC podejmuje dziwne decyzje i nie każdy chce tego ryzyka skoro wie że jest wstanie się odbić. Czasami lepiej postawić na swoim będąc konsekwentnym.

 • W. Mrozowski

  Nigdy nie wierzcie promotorom, gdy mówią że robisz im przysługę. Przegrywasz, spadasz na dół drabinki. Ale faktycznie, jeżeli to prawda że Poirier nie przyjął zastępstwa jako ten lepiej przygotowany, to mnie mocno dziwi.

 • rudy

  uuu