Spartan Fight 1: Kontuzjowany Paweł Hadaś wypada z walki z Pawłem Brandysem [UPDATE]

02 Październik 2015
4
Spartan Fight 1: Kontuzjowany Paweł Hadaś wypada z walki z Pawłem Brandysem [UPDATE]


Wyjątkowo niefortunna wiadomość dotarła do nas od organizatorów Spartan Fight 1, która już za osiem dni rozegra się na oczach śląskich fanów mieszanych sztuk walki. Wg oficjalnych źródeł Paweł Hadaś doznał kontuzji, która dyskwalifikuje go z pojedynku z Pawłem Brandysem.

Informację potwierdził jeden z trenerów chorzowskiego klubu w którym trenuje Hadaś, wskazując na uszkodzone kolano. Organizatorzy gali cały czas szukają zastępstwa dla Pawła Brandysa. To ogromna szkoda, bo pojedynek ten był jednym z najlepszych jakie oferowała karta Spartan Fight 1 ale liczymy na godne zastępstwo.

Bilety na październikową galę do kupienia w Salonie Kosmetycznym Nails, przy ul. Obrońców Chorzowa 3 w Chorzowie Batorym i sklepach Bad Haus.

UPDATE: Po przeczytaniu, Paweł Brandys udostępnił na swoim profilu powyższego newsa z dopiskiem „He. Bez niespodzianki…” Cokolwiek to oznaczało, na pewno nie miał nic dobrego na myśli. Na kilka dni przed walką możemy sobie jednak wyobrazić jego rozczarowanie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] rywal Paweł Hadaś odwołał walkę, powołując się na kontuzję w którą pierwotny rywal nie uwierzył ani na sekundę. Z kolei Cholewa pod koniec października odniósł połowiczne zwycięstwo przez jednogłośną […]

TheOne
Gość
TheOne

to oznaczało że nie wierzy w kontuzję, pewnie coś innego na rzeczy

champ1
Gość
champ1

no nie dziwie się niezadowoleniu. jest juz zastępstwo ?

KAT
Gość
KAT

ooooo to powrotu do zrowia