Tassilo Lahr przetestuje Marcina Zontka w klatkoringu FEN 9

05 Październik 2015
0
Tassilo Lahr przetestuje Marcina Zontka w klatkoringu FEN 9


Przed chwilą oficjalnie padło nazwisko kolejnego rywala dla Marcina Zontka (14-9-2NC) na FEN 9. To Tassilo Lahr (9-4) a.k.a. „Tajski Czołg”, który w swoim dorobku walczył z kilkoma ciekawymi rywalami.

Jego egzotyczny przydomek wywodzi się z tajskich korzeni, ale najmocniejszą bronią wydaje się jego doświadczenie i wiek, bo zaledwie 21 lat. Na koncie Lahr ma już pojedynki z mistrzem M-1 Global Stephanem Puetzem, Michałem Fijałką czy Jonasem Billsteinem. Na dziewięć zwycięstw, cztery z nich odniósł przed regulaminowym czasem.

Obaj fighterzy będą mieli coś do udowodnienia 7-listopada we wrocławskiej „Orbicie”, bowiem ich ostatnie przegrane pojedynki nie pokazały drzemiącego w nich potencjału, przez co ich sportowe ambicje mają spory niedosyt. Zwłaszcza Marcin Zontek, którego szybka przegrana w Rosji całkowicie odbiega od tego co zwykł prezentować swoim kibicom. Swojej ekscytacji nie kryje również Paweł Jóźwiak:

Marcin Zontek to jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników MMA. Ogromnie go cenimy za skromność i brak zachowawczości. Taki jest w życiu i taki jest w swoich walkach. Dlatego też nasz wybór rywala oddaje to nastawienie. Powiem wprost – spodziewam się „wojny pokoleń”, bo doświadczenie Marcina zostanie postawione naprzeciw młodego, głodnego sukcesu, Tassilo. Nie pokuszę się o typowanie wyniku, ale wiem, że to może być najlepsza walka tej gali.

Bilety na FEN 9: „Go for it” do kupienia TUTAJ i TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o