TJ Dillashaw opuścił szeregi Team Alpha Male

autor:
06 Październik 2015
TJ Dillashaw opuścił szeregi Team Alpha Male

Foto:mmafighting.com

Foto:mmafighting.com


Mistrz wagi koguciej UFC T.J. Dillashaw (12-2), opuścił szeregi wieloletniego klubu Team Alpha Male. Od teraz Amerykanin będzie przygotowywał się w Elevation Fight Team, gdzie głównym trenerem jest Leister Bowling.

TJ od dłuższego czasu łączył treningi w Team Alpha Male i współpracował z byłym trenerem Duanem Ludwigiem, który ostatnio dołożył cegiełkę do sukcesów takich zawodników jak Urijah Faber, czy też Chad Mendes. Kolejną walkę mistrz stoczy z Dominickiem Cruzem (20-1) w ramach UFC FN 81.

6 lat spędzonych w Team Alpha Male było niezapomnianym czasem. Bracia, których tutaj poznałem będą zawsze moją rodziną. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za pomoc w przygotowaniach do kolejnych walk. Byliście częścią tej podróży. To nie jest koniec bycia częścią rodziny Team Alpha Male, ale nowy etap w mojej karierze.

Dillashaw został przyjęty wiele lat temu przez założyciela klubu Urijaha Fabera. Największy sukces przyszedł na UFC 173, gdzie zatrzymał posiadającego wówczas pas Renana Barao i tym samym przerwał jego 32 zwycięstwa z rzędu. W lipcu po raz drugi zastopował Renana Barao i udowodnił, że pierwsze zwycięstwo nie było kwestią przypadku.

Komentarze