Travis Browne potwierdził informację na temat związku z Rondą Rousey: "Ona jest moją kobietą, ja jestem jej facetem."

autor:
12 Październik 2015
Travis Browne potwierdził informację na temat związku z Rondą Rousey: "Ona jest moją kobietą, ja jestem jej facetem."

travis-browne-ufc-sweden-mmanews

Zawodnik UFC w wadze ciężkiej Travis Browne potwierdził, że jest w związku z mistrzynią UFC w wadze koguciej Rondą Rousey. Plotki na temat ich relacji pojawiły się kilka miesięcy temu, ale przez ten czas parze udało się uchronić tajemnicę. W poniedziałkowym „MMA Hour” Travis przyznał, co tak na prawdę łączy go z „Rowdy”.

Randki są dla dzieci. W ciągu lata wielokrotnie o tym rozmawialiśmy. Teraz mogę powiedzieć, że jesteśmy razem. Ona jest moją kobietą, ja jestem jej facetem. To nie jest tak, że ja jestem jej chłopakiem, ona moją dziewczyną. Jesteśmy razem, po prostu.

Co ciekawe, Browne i Rousey od jakiegoś czasu trenują w Glendale Fighting Club w Los Angeles. „Hapa” zaprzeczył, jakoby ich sytuacja uczuciowa wpłynęła negatywnie na przygotowania do kolejnych walk.

To nie jest dziwne. To coś, do czego przyzwyczailiśmy się. Robiliśmy to samo, przez ten czas, który spędzamy tutaj. Ona miała swoje przygotowania, ja miałem swoje bez wnikania w proces, który zachodził w naszych głowach.

Ostatnio Browne został posądzony o przemoc domową przez żonę, z którą jest w separacji. Dochodzenie nie dostarczyło dowodów, które mogłyby obciążyć zawodnika. Równocześnie wtedy wyciekły pierwsze plotki, na temat jego bliższych relacji z mistrzynią UFC. Jak widać, plotki okazały się prawdą.

Komentarze

 • zenek

  Chłop na 2 metry wiec wiadomo na co poleciala 😉
  Ronda to raczej katoliczka nie jest bo przykazania jedno naruszyła 😉

 • Eksporter Zla

  z dwojga złego dobrze, że on, nie na przykład Demetrious Johnson. W tamtym przypadku przemoc domowa by się odbywała, ale na zasadach mocno upokarzających dla naszej męskiej nacji…

 • rudy

  No i lepiej, że on niż ostatnio podejrzewany Dana 😉

 • nitro

  Koleś jest przeciwieństwem amanta, ale cicha woda… hehe

 • Typer

  to nie wiesz, że „starsze” kobiety nie szukają amantów tylko prawdziwych mężczyzn (w nomenklaturze babskiej PARTNERÓW) 😉

 • nitro

  Typer, ale on bardziej do ściągania długów się nadaję;)