UFC 193: Rozszerzona zapowiedź gali z udziałem Joanny Jędrzejczyk (+VIDEO)

autor:
28 Październik 2015
UFC 193: Rozszerzona zapowiedź gali z udziałem Joanny Jędrzejczyk (+VIDEO)

joanna jedrzejczk ext

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi bezprecedensowej gali UFC 193. Po pierwsze wydarzenie odbędzie się na Etihad Stadium, gdzie gale obejrzy około 56 tysięcy widzów. Po drugie, najważniejszymi pojedynkami na gali będą starcia kobiet o pasy UFC w wadze koguciej i słomkowej. Ronda Rousey+ Joanna Jędrzejczyk = SUKCES.

Komentarze

 • ruchmistrz

  no i jka UFC zrobi zapowiedz to się chce dwa razy oglądać

 • KAT

  najciekawsze babskie zestawienia ever 🙂

 • Typer

  Widać, że jeszcze dodatkowo UFC promuje trochę kobiecość tych zawodników, Joanna musi zadbać o dostarczenie im trochę materiałów do takich video w swojej nieco bardziej kobiecej odsłonie. tak mi się wydaje, patrząc na prezentację innych damskich sylwetek. ale faktycznie, zapowiedź mega fajna.

 • Magda S.

  Świetna zapowiedź!Jak obroni pas, jej wartość dla UFC po stokroć wzrośnie, już nie mogę się doczekać Jej dalszych sukcesów 🙂

 • Asia zapowiedziała, że chce stoczyć w słomkowej jeszcze 2 obrony i wówczas przejść do kat. 57. Było by idealnie dla Polaków aby Asia minęła się z Karoliną, bo wówczas mielibyśmy dwie mistrzynie. Pikanterii dodaje fakt, że Misha Tate również ma chrapkę na kategorię muszą. Chciałbym to zobaczyć, oby!

 • champ1

  co ty gadasz? nawet jeśli Asia przeszłaby do kategori mężczyzn to nic nie zmienia w sytuacji Karolinki, Ona w życiu nie przejdzie do pasa, żadnego w UFC :/

 • @champ1 Karolina ma szybkie ręce i jest bardzo zacięta. Jeżeli poprawi poruszanie się na boki, to wielu zawodniczkom sprawi problemy. Czas pokaże w jakim jest miejscu. Bardziej obawiam się rywali Asi, która może wykorzystać moment kiedy Polka wpada z ciosami i obalić, a później metodycznie kontrolować. Duża różnica szybkości, ale Kanadyjka twardo stoi na nogach i bije sztywne proste dokładając na zmianę kombinacje. Nie boi się wymiany, ale bywa też bardzo ospała. Z pewnością postawi Asi bardzo wysoko poprzeczkę, bo większość rywalek odbija się od niej. Potrafi się dobrze bronić, ale prawą rękę ma zbyt wysoko przez co odsłania wątrobę. Ciekawe jak Jędrzejczyk obejdzie zasięg, bo szykuje się 5 rund ostrej walki.