Uriah Hall za kontuzjowanego Bispinga, Browne vs. Mitrione i Boetsch vs. Herman

01 Październik 2015
0
Uriah Hall za kontuzjowanego Bispinga, Browne vs. Mitrione i Boetsch vs. Herman

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Trzy warte odnotowania zestawienia pojawiły się na horyzoncie zbliżających się gal UFC: Uriah Hall vs. Robert Whittaker, Travis Browne vs. Matt Mittrione oraz Tim Boetsch vs. Ed Herman.

Po sobotniej bezszkodowej wygranej, Uriah Hall (12-5) nie zastanawiał się długo i szybko wskoczył ponownie na konia, gdy pojawiła się wiadomość o kontuzji Michaela Bispinga przed galą w Australii. Rywal bez zmian, czyli reprezentant lokalnych Robert Whittaker (14-4) z trzema wygranymi z rzędu. UFC 193 w Melbourne już 15 listopada.

Jeszcze bardziej ciekawie zapowiada się zapowiedziane wczoraj starcie Travis Browne (17-3), przeciwko któremu do niedawna toczyło się śledztwo w sprawie podejrzeń o stosowanie przemocy domowej. Wraz z Mattem Mitrione (9-4) od pewnego czasu znajdują się na kursie kolizyjnym i tylko kwestią czasu było, kiedy spotkają się w oktagonie. Obaj odnotowali ostatnio po jednej porażce, motywacja do powrotu tym większa. Starcie na styczniowym UFC Fight Night 81 w Bostonie.

Wcale nie mniej ciekawie rokuje starcie Tima Boetscha (18-9), który ostatnio nieco stracił z impetu przegrywając dwie walki z rzędu. Jego rywalem 17 stycznia na tej samej gali w Bostonie będzie Ed Herman (22-11), który od 2012 reprezentuje bardzo zmienną formę.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o