"Zawodnik musi wiedzieć, że jest niezniszczalny." – Dawid Kostecki przed zawodowym debiutem MMA (+wywiad)

12 Październik 2015
"Zawodnik musi wiedzieć, że jest niezniszczalny." – Dawid Kostecki przed zawodowym debiutem MMA (+wywiad)


Dawid Kostecki w roli najnowszego nabytku klubu Spartakus Rzeszów, gdzie przygotowuje się do zawodowego debiutu MMA. Zapowiedziany wcześniej jako trener, delikatnie prostuje ale jednocześnie wyjaśnia dlaczego dzieli się swoją bokserską wiedzą również jako narożnik klubowych kolegów podczas gali Spartan Fight 1.

Komentarze

 • moon

  Niechcec do ciebie drogi kolego wynika z twojej przeszlosci, zjedzonych srodkow dopingujących na ostatnia walke bokserska i z tego ze ludzie nie akceptują metod „sportowych” jakie ty akceptujesz. Nie da się z alfonsa i koksiarza zrobić autorytetu sportowego.

 • GROM Z

  @moon Koksuje to 99% z tych młodych chłopków więc chyba bez sensu to pisać Ten kto zna środowisko i realia ten wie ! A co do Kosteckiego to z tym zapi@rdlaniem to chyba żartuje zrobił 5 treningów parterowych i myśli że to wystarczy ?? A gdzie zapasy ? Chyba nigdzie jego bjj i zapasy nie istnieją .

 • moon

  Już zap…al przed walka bokserska z Sołdrą i spuchł. Dużo gada a efekty slabe. Facet znerwicowany, szuka zrodla dochodu a niestety w boksie czy w MMA wieksza karierę robia kolesie jego pokroju czyli bandytka wiec trochę slabo z autorytetami w sportach walki skoro tacy się przebijają.

 • Pako

  Kompletny zawodnik 🙂 On chyba na jakiś dopach był podczas tego wywiadu.

 • vamos

  „ja przede wszystkim jestem zawodnikiem mma” heh Dawid nie cpaj przed wywiadami