Zmiany w karcie walk IFN 1: Czajczyński kontuzjowany, Cholewa vs. Di Gallo, Radziszewski vs. Gallon, Dziąbor vs. Leśko

22 październik 2015
1
Zmiany w karcie walk IFN 1: Czajczyński kontuzjowany, Cholewa vs. Di Gallo, Radziszewski vs. Gallon, Dziąbor vs. Leśko


Jak udało nam się ustalić drogą nieoficjalną, sobotnia karta debiutanckiej Incredible Fighting Night przejdzie mocne zmiany, które dotyczą aż czterech pojedynków, w tym walki wieczoru.

Jacek Czajczyński (7-7-1), który miał być główną atrakcją gali, doznał zwichnięcia stawu kolanowego i musiał wycofać się z walki. Po szybkich poszukiwaniach dla Bjoerna Schmiedeberga, w wolne miejsce miał wskoczyć Szymon Bajor ale ostatecznie organizator zrezygnował z tego pomysłu i ostatecznie walkę odwołano. Nowym „main eventem” jest starcie Sergej Grecicho vs. Filip Wolański (red. awans).

Nie wiemy kto miał być oryginalnym rywalem miejscowego Ireneusza Cholewy (9-7-2), ale ostatecznie częstochowianin zmierzy się z Austriakiem Markusem Di Gallo (12-12-1), który dwa tygodnie temu w nie do końca jasnych okolicznościach, wycofał się ze starcia z Maciejem Różańskim, który z kolei dwa miesiące wcześniej miał walczyć z Cholewą (red. kontuzja) w Kołobrzegu.

Nowego rywala otrzymał również Mariusz Radziszewski (12-3-2), który dodatkowo walczy w niższym catchweight 74.5 kg, przygotowując pole pod 70 kg, gdzie zamierza walczyć w najbliższej przyszłości. Zamiast znanego w Częstochowie Mateusza Strzelczyka, będzie Francuz Davy Gallon (10-5-2). Jak niosą wieści, Strzelczyk ostatecznie wypadł w wyniku nieudanych negocjacji pomiędzy promotorem a środowiskiem managerskim zawodnika.

Do karty wstępnej dodano również zupełnie nowy pojedynek Mikołaj Dziąbor (0-1) z częstochowskiego Adrenalina Fight Club kontra Bartosz Leśko (1-0) z MadDogs Gdynia. Bilety na IFN 1 wciąż do kupienia TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rudy
rudy
6 lat temu

O, wszędzie same zmiany. Co to się dzieje, że żadna karta się nie potrafi obronić do końca

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x