Absolute Championship Berkut gotowe zweryfikować krytyczne słowa Mateusza Gamrota wobec rosyjskich zawodników

09 Listopad 2015
3
Absolute Championship Berkut gotowe zweryfikować krytyczne słowa Mateusza Gamrota wobec rosyjskich zawodników


Zaledwie kilka chwil po bardzo mocnym wystąpieniu Mateusza Gamrota na KSW 32, poznański fighter w bardzo bezpośredni sposób wypowiedział się o zawodnikach zza wschodniej granicy, dając do zrozumienia gdzie jest ich miejsce w drabince. Jego oświadczenie spotkało się z większym odzewem niż przypuszczaliśmy.

Rosjanie są słabi. Zawsze będę ich bił. Wszystkich. jestem niekwestionowanym mistrzem wagi lekkiej i nikt ze mną nigdy nie wygra.

powiedział dla Przeglądu Sportowego Mateusz. Jego pokaz umiejętności z jeszcze do niedawna niepokonanym Piraevem rzeczywiście był godny uznania i naszym zdaniem, mógłby spokojnie dzierżyć honory najlepszej walki wieczoru. Dosłownie kilka godzin temu Mairbek Khasiev, właściciel Absolute Championship Berkut, w pokerowym stylu postanowił sprawdzić czy „Gamer” nie blefuje:

To zwycięstwo było czyste, piękne ale późniejsze oświadczenie zaburzyło nasze wyobrażenie o tym zawodniku. W swoim wywiadzie, Gamrot zadeklarował że już złamał dwóch rosyjskich fighterów Arbi Shamaeva i Marifa Piraeva a jego ostatnia wygrana w tak dewastującym stylu w ogóle go nie zdziwiła i że nie widzi nikogo, kto byłby w stanie w stanie być dla niego wyzwaniem w oktagonie. ACB chce przekazać, że mamy wielu zawodników, którzy są gotowi zstąpić z nieba aby sprowadzić Mateusza na ziemię i przedstawić mu szorstką rzeczywistość rosyjskiego MMA. Wśród nich Musa Hamanaev, gotowy nawet jutro w jakiejkolwiek federacji, czy to będzie KSW czy też ACB. Przy okazji, w 2014 Gamrot odrzucił propozycję walki przeciwko rosyjskiemu Musa Khamanaevowi. W dywizji lekkiej mamy również innych wartościowych fighterów, takich jak mistrz Abdul-Aziz Abudlvakhabov, Andrey Koshkin, Magomedrasul Khasbulaev, Ali Bagov, Eduard Vartanyan i wielu innych. Każdy z nich jest gotowy powitać Gamrota w klatce i każdy z nich jest w stanie sprowadzić go z nieba na ziemię!

Ciekawe jak rozwinie się powyższy wątek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
vamos
vamos
4 lat temu

Gamrot chyba nie pali sie do ufc podobnie do Borysa dobre siano robi w Polsce. ACB trzeba przyznać ma dobre nazwiska dla Gamera mogłoby być ciekawie i ciężko

mmamovieslap
4 lat temu

Skoro mogą walczyć na każdej gali, to proponuje PLMMA w Szczebrzeszynie z testami antydopingowymi.
A tak poważnie, to ACB zawodzi w kwestii sędziowania gdzie na zbyt wiele pozwala się gospodarzom. Lepsza jest pewność siebie od kompleksów, tylko jak przyjdzie porażka trzeba się liczyć z tym, że zostaje się sierotą. Nie każdy umie przegrywać.

Kokos80
Kokos80
4 lat temu

i dobrze, ze odrzucil… trzeba rozwaznie prowadzic kariere. wszyscy ci zawodnicy sa toporni, bez blysku, za to dobrze przygotowani, majacy sponsorow, u siebie bardzo grozni dla kazdego.

Gamrot pokonal tego Piraeva, z druzyny FN, i to starczy, kolejnych rywali, nie powinien miec zbyt ryzykownych, zeby nie psuc drogi do UFC. KSW moze by bylo zainteresowane pozyskanie kogos z tych koksow, bo pewnie dostaliby znizke, ale dla Gamrota to zly pomysl.