Bellator zawita do Tel Awiwu, Londynu i Włoch w 2016 roku

autor:
18 Listopad 2015
0
Bellator zawita do Tel Awiwu, Londynu i Włoch w 2016 roku

Foto: strikeforce.com

Foto: strikeforce.com


Po ponad 140 galach kierownictwo Bellatora zdecydowało się na wyjście poza kontynent Ameryki Północnej i zawitanie do Europy. W 2016 roku prowadzona przez Scotta Cokera organizacja pojawi się w Londynie, Tel Avivie oraz we Włoszech. Szczegóły odnośnie dat oraz zawodników, którzy mieliby się pojawić na zaplanowanych wydarzeniach nie zostały podane do publicznej wiadomości.

Coker jest prezesem Bellatora od 2014 roku, kiedy to zastąpił na stanowisku Bjorna Rebney’a. Rozpoczął od zmiany formatu gal, rezygnując z turniejów na rzecz pojedynczych pojedynków, niejako dostosowując się do standardów panujących w świecie MMA.19 września odbyła się połączona gala Bellatora z największą obecnie organizacja Glory, gdzie na jednej gali były toczone pojedynki zarówno w klatce oraz bokserskim ringu.

Widać, że zmiana na stanowisku głównodowodzącego Bellatora wpłynęła „na plus”. O ile zorganizowanie gali w Londynie posiadając wielu klasowych zawodników z tego kraju na kontrakcie jest dobrym pomysłem, o tyle ciężko przewidzieć, co kierowało zarządem Bellatora przy podjęciu decyzji o wyborze Włoch oraz Izraela, które są niezbyt urodzajnymi rynkami jeśli chodzi o mieszane sztuki walki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments