Khalidov, Bedorf, Sowiński i Koike wśród nagrodzonych dodatkowym bonusem za walki na KSW 33. Azhiev ukarany finansowo za niesportowe zachowanie

30 Listopad 2015
2
Khalidov, Bedorf, Sowiński i Koike wśród nagrodzonych dodatkowym bonusem za walki na KSW 33. Azhiev ukarany finansowo za niesportowe zachowanie


Znamy już nazwiska zawodników, którzy zostali dodatkowo docenieni za swoje pojedynki na gali KSW 33 w Krakowie. Tradycyjnie rozdano by dodatkowe nagrody w trzech kategoriach, ale tym razem za niesportowe zachowanie Anzor Azhiev stracił bonus za poddanie.

Nagrodę za pierwszy nokaut wieczoru otrzymuje Mamed Khalidov, który w głównej walce wieczoru powstrzymał Michała Materlę w zaledwie 31 sekund.

Drugi nokaut wieczoru to oczywiście wysokie kopnięcie Karola Bedorfa, które wyłączyło na moment świadomość Michała Kity w drugiej rundzie starcia o pas.

Walka wieczoru to Artur Sowiński i Kleber Koike, którzy walczyli o pierwszy pas w kategorii 66 kg. Gratulujemy zwycięzcom!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mmamovieslapViser Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mmamovieslap
Gość

Z UFC już dawno by wyleciał i nie cisnę bez powodu, bo zgrywa spokojnego, a w rzeczywistości kompletny brak kontroli nad emocjami lub przedawkowanie witamin. Co walka, to jakieś dziwne historie z niekontrolowaną agresją. To nawet w ACB potrafią szybko eliminować takie zachowania przez zwolnienie z kontraktu.

Viser
Gość
Viser
Offline

Dobrze, że został ukarany. Na hali jak to zobaczyłem to bardzo negatywnie mnie zaskoczył, w pewnym stopniu brak szacunku.