KSW 32: "Czuję niedosyt." – Marcin Różalski po przegranej z McSweeney'em (+wywiad)

01 Listopad 2015
7
KSW 32: "Czuję niedosyt." – Marcin Różalski po przegranej z McSweeney'em (+wywiad)

Foto: kswmma.com

Foto: kswmma.com


Marcin Różalski obszernie podsumowuje przegrany pojedynek z Jamesem McSweeney’em. Niestety video częściowo uszkodzone ale wciąż warte posłuchania.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ruchmistrz
ruchmistrz
4 lat temu

teraz chyba już emerytura pewna? nie ma co dobijać się na starość

Typer
Typer
4 lat temu

Różala wywiady są the best ever!

RZDZ
RZDZ
4 lat temu

to jest naprawdę czas na zasłużoną emeryturę. inni są po prostu lepsi i wiadomo że dla każdego sportowca nadejdzie taki czas. natomiast faktycznie nie powinien znikać z życia KSW i MMA bo jest świetną ikoną, symbolem i zawsze to kawał historii. trzeba tylko znaleźć dobry sposób współpracy ale chyba już poza klatką

rudy
rudy
4 lat temu

„lizanie jajec swoim psom”?????? MOON, Ty takie rzeczy sobie wizualizujesz? Nie przesadzasz z tymi fantazjami? 😛 Walka przykra, faktycznie nie było na co patrzeć. Wywiad za to zawsze jak zawsze jak zawszeeee super. Co by nie było Różal daje zawsze najmądrzejsze wywiady po przegranej, bez litości bez pitolenia, zawsze potrafi oceniać siebie – co niewielu potrafi. Co do doceniania całokształtu Marcina to bardzo mocno go szanuje – za klatkę i za to co robi poza nią, również charytatywnie

mmamovieslap
4 lat temu

Ktoś zapomniał że to jest walka MMA i jeżeli chciał się bić, to powinien będąc w pozycji z góry podnieść walkę tak jak to robi Jędrzejczyk i tyle w temacie.

moon
moon
4 lat temu

Fajnymi wywiadami się nie zdobywa szacunku. W mojej ocenie Różalowi pozostało lizanie jajec swoim psom. Myślę że stracił jakiekolwiek prawo do wyzywania kibiców jacy oni by nie byli. Myślę że jego czas powinien dobiec końca i Kawul i Lewandowski powinni mu nadac honorowe miejsce na wszystkich galach ale na trybunach. Zrobil swoje kiedyś, teraz słaby zawodnik.

Zawodnik32
Zawodnik32
4 lat temu

Jak zawsze z Różalem dobry wywiad.