KSW 33: Bartłomiej Kurczewski nowym rywalem Łukasza Chlewickiego

06 Listopad 2015
3
KSW 33: Bartłomiej Kurczewski nowym rywalem Łukasza Chlewickiego


Niektórym marzenia się spełniają. Przed chwilą Konfrontacja ogłosiła Bartłomieja Kurczewskiego jako nowego rywala dla Łukasza Chlewickiego na listopadowym KSW 33.

Mniej więcej trzy tygodnie temu „Kura” w mocnym stylu zdominował Jakuba Kowalewicza w Międzychodzie, którego włodarze zdjęli z rozpiski krakowskiej gali bazując właśnie na jego ostatnim wystąpieniu. W jego miejsce wskoczył szczęśliwy Grzegorz Szulakowski, który kilka dni później doznał poważnej kontuzji i musiał się wycofać.

Reprezentant Łodzi od dawna wykazywał chęć podpisania kontraktu z KSW, a od pewnego czasu prowadził negocjacje, które właśnie przyniosły skutek. Walka nie będzie łatwa o tyle, że obaj Panowie dobrze znają się z maty treningowej. Po serii niefortunnych zmian przeciwników „Saszy”, miejmy nadzieję że tym razem powyższa konfiguracja już się nie zmieni.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
5 lat temu

Viser, zgadzam się. Porczyk – Lubońska powinni wyrzucić na jakąś ”mniejszą” galę KSW.

boohmacher
5 lat temu

Nie sadzilem ze KSW sie na niego zdecyduje ale w tej sytuacji byl to najbardziej logiczny ruch. Sasza raczej jest faworytam ale jak to w MMA wszystko moze sie zdarzyc.

Viser
Viser
5 lat temu

Szczerze ? To starcie i Porczyk – Lubońska totalnie mnie nie jara, mogli wrzucić jakieś lepsze zestawienia.