Ladies Fight Night już 11 grudnia w Łodzi. Wstęp wolny!

20 Listopad 2015
Ladies Fight Night już 11 grudnia w Łodzi. Wstęp wolny!


Ladies Fight Night zdecydowanie będzie najpiękniejszą galą w historii polskich sportów walki, ale jednocześnie trudnym wyzwaniem dla organizatora, które sprawdzi popularność płci pięknej wśród fanów mocnych wrażeń. Mamy nadzieję, że Panowie są tam mile widziani. [red. :-)]

Pierwsza gala LFN odbędzie się 11-go grudnia w Łodzi i po plakacie widać, że będzie pełen przekrój od boksu, przez muay thai i K-1, po MMA. W rozpisce m. in. lokalna Sylwia Juśkiewicz, Judyta Niepogoda vs. Ilona Dziashkevich oraz Weronika Zygmunt. Oto, co o gali sądzi jej pomysłodawca Łukasz Chmal:

Postanowiliśmy stworzyć organizację, która da kobietom szersze pole do występów niż tylko incydentalne pojedynki na galach w Polsce. Taka sytuacja powoduje, iż większość szuka szczęścia za granicą, zamiast zdobywać doświadczenie w kraju. Polska zawodniczka musi się wpraszać na gale, choć często prezentuje wyższy poziom sportowy niż część mężczyzn. My chcemy zmienić tę tendencję. Myślę, że wielu kibiców przyjdzie nie tylko dla urody pań, ale i po to by zobaczyć dobre walki. Zresztą te dwie rzeczy da się połączyć i dlatego powstał pomysł Ladies Fight Night.

Komentarze