Marcin Łazarz stracił mistrzowski pasa BAMMA już w 1 rundzie

15 Listopad 2015
0
Marcin Łazarz stracił mistrzowski pasa BAMMA już w 1 rundzie


Zapowiadana od dawna obrona mistrzowskiego pasa BAMMA w wykonaniu Marcina Łazarza (8-2), nie poszła po myśli polskiego fightera. Były mistrz odklepał trójkąt Paula Craiga (8-0) już w pierwszej rundzie.

Pojedynek na Barclaycard Arena (Birmingham) rozpoczął się bez uprzedniego dotknięcia rękawicami, bo poparty szybkim podwójnym prostym Marcina. Jego rywal odpłacił low kickiem, który Polak skontrował uderzeniem na korpus. W pewnym momencie Szkot wykorzystał ścianę klatki do obalenia by przetoczony, sukcesywnie szukał możliwości skończenia, które nadarzyło się w 3:51 rundy otwierającej.

Po wszystkim Marcin łazarz podsumował swój występ:

Chciałem powiedzieć wszystkim którzy mi kibicują, że na pewno nie zakończę kariery przegraną walką… Mimo tego, że pewnie zamknęła się pewnie jakaś tam furtka dla mnie i to, że mam rodzinę, dzieci i mam o kogo dbać i muszę im zapewnić godny byt, to na pewno jeszcze pokażę na co mnie stać! Wczoraj coś w głowie nie zagrało, ale na pewno jeszcze pokażę jak walczę! Nie będzie pompowania mojej medialności i pajacowania, ani namawiania nikogo do kibicowania. Ten kto jest i szczerze kibicuje, to wie i ja też wiem i to mi wystarczy, następną walkę stoczę dla samego siebie. Dziękuje wszystkim po mojej stronie, pozdrawiam.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments