Oficjalny plakat FEN 10: "Gold Edition". Zontek Biszczak, Muszyński, Kordylewicz, Hadaś i Golonkiewicz na karcie

19 Listopad 2015
2
Oficjalny plakat FEN 10: "Gold Edition". Zontek Biszczak, Muszyński, Kordylewicz, Hadaś i Golonkiewicz na karcie


Hurtowym ciągiem prezentujemy tym razem plakat jubileuszowej gali FEN 10. Oficjalnie wiadomo już, że powrót do Lubina zostanie wsparty szeregiem kilku ciekawych nazwisk ze stajni dolnośląskiej federacji.

Na rozpisce zobaczymy m. in. walczących w MMA Marcina Zontka, Pawła Kordylewicza, Alberta Odzimkowskiego, Pawła Hadasia, Adama Golonkiewicza oraz zawodników K-1 Pawła Biszczaka i Bartosza Muszyńskiego. Tradycyjnie, o swoich zestawieniach wypowiedział się Paweł Jóźwiak:

Po ostatniej gali, kibice domagają się od nas kolejnych tak świetnych widowisk jak FEN 9 we Wrocławiu. Podobnie rzecz ma się z zawodnikami i jesteśmy zasypywani ofertami. Wybierzemy najlepszych i najbardziej zdeterminowanych. Władze miasta Lubin i mieszkańcy regionu wciąż nas pytali – kiedy wrócimy? Więc jesteśmy po raz drugi z jubileuszową galą i po raz drugi będzie to spektakularne wydarzenie dla nas wszystkich w Lubinie. Obiecujemy najlepszą galę w naszej historii i już dziś zapraszam do hali RCS na niesamowite emocje MMA i K-1 spod marki FEN.

Przebić już wysoko ustawioną poprzeczkę, będzie oczywiście ciężko, ale z takimi nazwiskami show będzie tego warte. Bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mmamovieslaprudy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mmamovieslap
Gość

zmiana daty na sobotę 9-go stycznia 2016.

rudy
Gość
rudy
Offline

Ładne nazwiska, czekamy na brak kontuzji.