Runda 5: Daniel Skibiński kontra Rafał Lewoń w walce wieczoru

12 Listopad 2015
0
Runda 5: Daniel Skibiński kontra Rafał Lewoń w walce wieczoru


5-go grudnia zapowiada się bardzo ekscytująco, bo w każdym z najbardziej oddalonych zakątków Polski, odbędzie się jakaś lokalna gala MMA. Nie inaczej będzie z zachodniopomorskim, bo w Białogardzie czeka nas Runda 5, przez którą przewinęło się do tej pory wielu topowych fighterów.

W walce wieczoru spotkają się dwaj zapaśnicy Daniel Skibiński (5-3) z Wielkopolski vs. miejscowy Rafał Lewoń (11-4), bez którego gala nie mogłaby się odbyć. Obaj zawodnicy mają aktualnie po dwie wygrane z rzędu i jak to często bywa w przypadku tych samych stylów bazowych, pojedynek może potoczyć w drugiej z płaszczyzn. Dodatkowym atutem będą uderzenia łokciem, dozwolone tylko dla „main eventu” Rundy 5.

Drugim najważniejszym starciem będzie pojedynek Agnieszki Sobczyk (2-1), który powraca po 3-letniej przerwie z Anną Urbanowicz (0-1), czyhającą na pierwsze zawodowe zwycięstwo. Ponadto zobaczymy reprezentantów Berserkers Team Białogard, a także starcie Mateusza Symoczko z Ronin Gold Team Koszalin vs. Mateusz Dolega z Nowogardu. Do tego Jakub Maszczak z Białogardu reprezentantem Trójmiasta Kacprem Formelą z Mighty Bulls Gdynia.

Runda 5 już 5.12.2015. od godziny 19:00 na Hali Sportowo-Widowiskowej w Liceum Ogólnokształcącym w Białogardzie, przy ul. Grunwaldzkiej 46. Gościem specjalnym będzie Mariusz Pudzianowski. Już wkrótce rozpocznie się przedsprzedaż biletów w cenie: 30 zł normalny/40 zł VIP. W dniu imprezy kosztować będą odpowiednio 35 zł normalny/50 zł VIP. Wejściówki będą do nabycia w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Moniuszki 49 w godz. 7:00-23:00 oraz w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie w godz. 7:00-16:00.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o