Sergej Grecicho wygrał pojedynek w Finlandii, który przyjął na dzień przed galą

30 Listopad 2015
1
Sergej Grecicho wygrał pojedynek w Finlandii, który przyjął na dzień przed galą

Foto: Tommari Fotography

Foto: Tommari Fotography


Niektórym taktyka „walki dla samej przyjemności z walki”, daje również pozytywne wyniki sportowe. Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że Sergej Grecicho (22-8-1) ostatnim rzutem na taśmę zgodził się przyjąć pojedynek na Fight Night 14 w Finlandii i jeszcze skończył rywala przed regulaminowym czasem.

Jego rywalem był lokalny Jani Ridasmaa (7-4-1), którego Grecicho zadusił duszeniem D’Arce już w drugiej rundzie. Starcie odbyło się w limicie wagowym catchweight, ustalonym na 74 kg.

To już piąty pojedynek litewskiego wojownika w tym roku, który nie należał do udanych. Wg informacji, które Sergej przekazał nam w krótkiej rozmowie, otrzymał telefon na dzień przed galą i bez wahania zgodził się polecieć do fińskiego Lappeenranta:

Chciałem po prostu walczyć, a lubię współuczestniczyć w wydarzeniach sportowych w Finlandii. Poza tym moja kondycja była dobra, więc zdecydowałem się walczyć.

Od jego ostatniego pojedynku na IFN w Polsce, za które nota bene nie otrzymał wynagrodzenia jak wielu innych uczestników oraz obsługi, minął ledwo miesiąc. Po drodze zdobył jeszcze medal na Mistrzostwach Świata w Sambo.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Flor
Flor
5 lat temu

Szacun
Grecicho jest po prostu dobry