TFL 8: Jakub Piesiewicz vs. Arbi Nashkoev eliminatorem do walki o pas w wadze koguciej

autor:
27 Listopad 2015
0
TFL 8: Jakub Piesiewicz vs. Arbi Nashkoev eliminatorem do walki o pas w wadze koguciej

Foto: TFL

Foto: TFL


Nowy rok będzie obfitował w dużą ilość gal MMA. Już 16-go stycznia na TFL 8 dojdzie do niezmiernie ciekawego pojedynku w kategorii koguciej. Rękawice skrzyżują Jakub Piesiewicz (3-1-1) oraz Arbi Nashkoev (2-0). Zwycięzca pojedynku w Lublinie stanie się pretendentem do pasa w wadze do 61 kilogramów.

Reprezentujący klub MARGA SFG Garwolin, Jakub Piesiewicz powróci do oktagonu po rocznej przerwie. W ostatniej potyczce pokonał Marcina Sypulskiego przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie. Wywodzący się z BJJ po wieloletnich treningach został promowany przez Łukasza Bliskiego na purpurę w BJJ. Teraz zmierzy się z niepokonanym Czeczenem Arbim Naskhoevem.

Arbi Nashkoev ostatnią walkę stoczył na wrześniowej gali WCA FN, gdzie poddał w 2 rundzie Białorusina Vitaliy’a Kazakova. W debiutanckim boju, na PLMMA 46/TFL 6 wypunktował Sylwestra Millera.

„Na to starcie czekam z niecierpliwością a zwycięstwo będzie przepustką do większej kariery. Kuba jest z nami od samego początku i buduje swoją karierę w TFL. Zanotował debiut w dziesiątce najlepszych polskich zawodników kategorii koguciej. Uważam że stać go na wiele więcej. Czeczen Arbi Naskhoev uważany jest za wielki talent , jednak swoją ostatnią walkę na TFL, wygrał po kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim . Stawką walki jest walka o pas TFL, więc będą grzmoty.” – komentuje Jacek Sarna.

Bilety na TFL 8 będą dostępne w sprzedaży od 16 grudnia 2015 roku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o