TUF 22: Artem Lobov znokautował Jamesa Jenkinsa w 1 rundzie [UPDATE]

12 Listopad 2015
0
TUF 22: Artem Lobov znokautował Jamesa Jenkinsa w 1 rundzie [UPDATE]


„Rosyjscy Irlandczycy zawsze dotrzymują słowa” – powiedział Artem Lobov, chwilę po tym jak zaserwował Jamesowi Jenkinsowi solidny nokaut w pierwszej rundzie ósmego odcinka TUF 22.

„Rosyjski młot” od samego początku starcia bardziej niż zwykle całkowicie opuszczał ręce, celnie bombardując rywala pojedynczymi prostymi lub kombinacją „prawy lewy”, zmieniając od czasu do czasu kąty uderzeń. Wyraźnie podekscytowany chęcią odegrania się za eliminacyjną porażkę do programu, na przekór instrukcjom narożnika postawił się i poza nielicznymi wyjątkami, Artem nie podnosił gardy do momentu w którym jego rywal półprzytomny padł na deski. Stamtąd wystarczyło kilka ciosów, by sędzia wkroczył i przerwał starcie.

Uważam, że teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości na temat tego kto powinien być w programie a kto nie. Każdy wie, że miejsce Artema Lobova jest właśnie tutaj. Młot powrócił!

Jak dotąd był to jedyny nokaut sezonu i do tego całkiem efektowny. Jest więc spora szansa, że zgodnie ze słowami Lobova przed walką, Dana być może wyciągnie książeczkę czekową przy rozdawaniu bonusów, właśnie w jego przypadku.

Po tym pojedynku, bilans zwycięstw „EU vs. USA” w programie wynosił 4:3 na korzyść Starego Kontynentu, ale po chwili było już 5:3, bowiem David Teymur jednogłośnie pokonał Johnny’ego Nuneza (red. UPDATE na prośbę Andrzeja Przybylskiego).

UPDATE 2: Zapis krótkiej naszej rozmowy z Artemem:
MMAnews: Przed walką mówiłeś, że sprawisz żeby Dana White wyciągnął książeczkę czekową i wypisał ją na Twoje nazwisko po nokaucie jaki zaserwujesz. Póki co był to jedyny i do tego bardzo przyzwoity nokaut 22 serii…
Lobov: Mam taką nadzieję! Jedno co wiem to fakt, że Dana nigdy nie zapomina dobrych nokautów.

MMAnews: Mam wrażenie, że bardziej niż zwykle opuszczałeś ręce podczas walki. Albo żeby coś udowodnić albo dlatego, że rywal mógł potencjalnie cię czymś zdenerwować w trakcie.
Lobov: Musiałem udowodnić, że należy mi się miejsce w TUF’ie a najlepszym sposobem żeby to zrobić jest nokaut w pierwszej rundzie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o