UFC FN 78: Bartosz Fabiński jednogłośnie zdominował Hectora Urbinę w Meksyku

22 Listopad 2015
19
UFC FN 78: Bartosz Fabiński jednogłośnie zdominował Hectora Urbinę w Meksyku


Zapraszamy do wspólnego kibicowania Bartoszowi Fabińskiemu podczas jego kolejnej przygody dla federacji UFC, tym razem w meksykańskim Monterrey, gdzie zmierzy się z lokalnym Hectorem Urbiną. Przebieg i fotorelacja w środku posta.

Runda 1.
Fabiński skrócił dystans, trafia prostym i od razu obala. Wchodzi do gardy i od razu próbuje obejść. Urbina kontroluje lewy nadgarstek i wciąga w gardę. Fabiński uderza z góry i szuka łokci, ale musi uważać na potencjalne poddania z dołu. Lokalni fani gwiżdżą, sędzia podnosi. Fabiński od razu skraca i z łatwością przewraca Hectora, znowu pełna garda. Polak na moment wchodzi do pół gardy, ale Meksykanin dobrze pracuje z dołu. Mocne łokcie Fabińskiego z góry i już 47 uderzeń Fabińskiego w ciągu 4 minut. Urbina próbuje poddania ale Polak jest na to uczulony, wychodzi, uderza z góry i wraca do pół gardy. Koniec pierwszej rundy.

Runda 2.
Fabiński mocno wchodzi, prawie obala ale Hector kontruje kimurą. Fabiński ucieka i prawie wchodzi do dosiadu, walka przenosi się do stójki. Bartosz nie czeka ale prawie nadział się na kolano, zamiast tego wykorzystuje nogę rywala do obalenia. Dwie minuty za nami. Fabiński pracuje z góry, sędzia podnosi walkę w 3 minucie ale Fabiński z łatwością obala przeciwnika po raz kolejny. Kibicom ewidentnie nie podoba się taki obrót akcji. Tym razem boczna i ciosy z góry. Hector spycha ale wpada w północ południe. Znowu boczna i Urbina przetacza, walka znowu w stójce. Na 19 sekund do końca Yamasaki wzywa lekarza żeby ten sprawdził rozcięcie Urbiny. Mark Ratner nazywa to posunięcie błędem sędziego Mario Yamasakiego. Walka wznowiona i koniec rundy 2.

Runda 3.
Fabiński szybko obala ale Hector próbuje duszenia, które Polak inteligentnie broni z wykorzystaniem klatki. Wg statystyk 8:51 minuty należy do Fabińskiego (kontrola z góry). Pełna garda, Fabiński walczy z nogami Hectora. Pół garda ale próba kimury z dołu. Hector popełnia błąd próbując przetoczyć i na chwilę oddaje dosiad, za chwilę pół gardę. Kilka łokci z góry i wejście za plecy w wykonaniu Polaka, ucieczka do stójki. Bartosz nie daje chwili wytchnienia i kontynuuje presję. Już ponad 100 ciosów Polaka wg statystyk. Urbina próbuje jeszcze duszenia rękami w stójce, dokłada łokcie podczas obrony. Koniec walki i jednogłośne zwycięstwo wg sędziów punktowych (29-28, 30-27, 30-27).
[nggallery id=170]

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
19 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
RobertmmamovieslapbangZawodnik32DREAMCATCHER Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robert
Gość
Robert
Offline

Brawo Bartek skromny mega silny i twardy zawodnik kibicuje mu od jego pierwszych zawodowych startów

mmamovieslap
Gość

Oglądam powtórkę i nie ogarniam, co za pajac dał rundę rywalowi Bartka! 1R – to kompletna dominacja i masa ciosów z góry. 2R – to ubijanie z góry jak i w stójce wszystko wchodziło. 3R – wszystko pod kontrolą. Nie daje się rund za próbę poddania, kiedy Bartek obijał go 3 rundy ładując serię ciosów. Łącznie 108 w parterze. Sporo sił kosztowało Butchera to obalanie, ale przecież on wywracał rywala kilka raz w przeciągu rundy. Zamulaczem to jest taki, co klinczuje bez akcji, a tutaj cały czas coś się działo. Trener po 2R: „Dwie rundy twoje, ale teraz k… nie… Czytaj więcej »

bang
Gość
bang
Offline

nastepna gala z tego co widze to gala rusza o 9 z ranca a karta glowna o 12

K. Witek
Editor
K. Witek
Offline

Jak to mawia Pudzilla: POLSKA GÓRĄ !!! 🙂

mmamovieslap
Gość

Bartek zaczynał z innego pułapu niż Hallmann. Dobrze że jest progres i stopniowe budowanie kariery, wbrew pozorom może to mu wyjść na lepsze, bo każde zwycięstwo to wypłata x2. Jest moc do przewracania, a reszta przyjdzie z czasem. Razem z Jotko dają radę psychicznie, kiedy reszta jest myślami w szatni.

DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER
Offline

Druga bardzo nudna walka Bartka. Dobrze że zdominował i wygrał, ale musi dorzucić parę elementów do swojej gry, bo kiedy powinie się noga UFC nie będzie patrzyć łaskawie.

Stiepanek
Gość
Stiepanek
Offline

Fajnie gratuluje Bartoszowi wygranej, tylko nie chcę żeby stał się typową zapchaj dziurą a później out. Bo
puki wszystko na to wskazuje.

BTW. @bang… bezpłciowa to mało napisane 🙂

bang
Gość
bang
Offline

taka jakas bezplciowa ta walka ale wazne ze wygral bartek 

Sebastian_iX
Gość

No i fajnie… ☺

mmamovieslap
Gość

Wystarczy popatrzeć na dwa pierwsze screeny jak Bartek wychodzi zmotywowany. To jest to czego potrzeba nam w UFC. Oby tak dalej!

A. Gaik
Gość
A. Gaik
Offline

no i pieknie. gratulacje!

Flor
Gość
Flor
Offline

Leci dzik do przodu
Ciągle w natarciu

Flor
Gość
Flor
Offline

Mamy to!!!

Flor
Gość
Flor
Offline

Hector dobrze rozciety

Flor
Gość
Flor
Offline

Druga do przodu 🙂

Flor
Gość
Flor
Offline

Pierwsza runda do przodu