ACB 29: Bjorn Schmiedeberg rywalem Michała Andryszaka na gali w Warszawie

19 Grudzień 2015
ACB 29: Bjorn Schmiedeberg rywalem Michała Andryszaka na gali w Warszawie


Jak podają nieoficjalne źródła portalu Ground&Pound.de, przeciwnikiem Michała Andryszaka (15-6-1NC) na ACB 29 będzie Niemiec Björn Schmiedeberg (10-5-1).

35-latek do tej pory walczył na topowych galach na niemieckich landach, tj. German MMA Championship i Respect Fighting Championship. Na dziesięć zwycięstw aż siedem skończył przed regulaminowym czasem. W 2015 walczył tylko raz, wygrywając przez decyzję. Jego umiejętności mieliśmy podziwiać na częstochowskiej IFN, niestety na drodze stanęły organizacyjno finansowe powody organizatora.

Andryszak w swoim stylu miał bardzo aktywny rok, bo stoczył cztery pojedynki z których trzy zwyciężył. Ostatni przyjął w zastępstwie na za kontuzjowanego kolegę z klubu i zwyciężył w pierwszej rundzie. Oto jak „Longer” skomentował swojego kolejnego rywala:

Schmiedeberg to doświadczony zawodnik. Spokojnie w moim zasięgu. Pasuje mi jego styl walki i myślę, że będę mógł narzucić swoje zasady gry.

Absolute Championship 29 już 6 lutego na warszawskim Torwarze.

Komentarze

 • VitorBelfort

  A to nie było tak, że Jacek Czajczyński doznał kontuzji ? Wiadomo coś więcej o zaległych wypłatach po IFN ? Walka spoko, Longer da rade 😉

 • W. Mrozowski

  Jacek doznał kontuzji, właściciel uznał że pojedynek nie ma sensu, zarówno finansowo jak i sportowo. Wypłata IFN jest jak powietrze, niby jest ale nikt jej nie widział. Nie tylko dla zawodników ale i dla ekipy obsługującej event.

 • W. Mrozowski

  Właściciel też zniknął.

 • Macjar90

  Zestawienie dobre 🙂 aczkolwiek osobiście bym chciał zobaczyć rewanż Andryszak vs Czajczyński!