Adrian Zieliński vs. Ustarmagomed Gadjidaudov i Raisov Yusup vs. Rafaello Oliveira na warszawskim ACB 29

28 Grudzień 2015
Adrian Zieliński vs. Ustarmagomed Gadjidaudov i Raisov Yusup vs. Rafaello Oliveira na warszawskim ACB 29


Federacja Absolute Championship Berkut dozbraja się w coraz ciekawsze nazwiska przy okazji drugiej edycji ACB w Polsce. I tak, w pojedynku „My kontra Oni” zmierzą się Adrian Zieliński vs. Ustarmagomed Gadzidaudov (red. Gadjidaudov na Sherdogu). Do tego starcie Raisov Yusup vs. Rafaello Oliveira.

Ostatnia przegrana na moskiewskim ACB 24, była dla Adriana Zielińskiego (14-4) szczególnie dotkliwa, bo przerwała jego passę siedmiu zwycięstw z rzędu. Bardzo często w podobnych sytuacjach zdarza się jednak, że mocna wygrana po porażce wynosi fightera na nowy poziom. Co ciekawe, Ustarmagomed Gadzidaudov (7-2) ma dokładnie taką samą sytuację w kwestii serii wygranych i ostatniej przegranej. Co warte zaznaczenia, Dagestańczyk do tej pory walczył w kategorii półśredniej z której zrezygnował po niedawnej porażce z Albertem Duraevem.

W drugim z ogłoszonych starć zobaczymy amerykańskiego weterana Rafaello Oliveirę (17-8), który stoczył dla federacji UFC aż osiem pojedynków. Będzie to dla niego pierwszy pojedynek pod banderą ACB. Po drugiej stronie oktagonu stanie niepokonany Raisov Yusup (7-0) (red. Yusuf Raisov na Sherdog), który karierę zaczynał właśnie w Absolute Championship Berkut i to od jej pierwszej edycji.

Gala ACB 29 już 6 lutego na warszawskim Torwarze. Bilety do nabycia na www.TicketPro.pl.

Komentarze

  • W. Mrozowski

    Nie dość, że ma na imię Rafaelo to ksywkę Traktor 🙂 W kwestii karty walk to naprawdę na 5+ się szykuje.

  • Zawodnik32

    Traktor dobra ksywa. Przeora Ruska ;P

  • adamus

    zobaczymy jak sobie na tej hali poradzą