Aleksander Rychlik rywalem Pawła Hadasia na FEN 10 w Lubinie

30 Grudzień 2015
0
Aleksander Rychlik rywalem Pawła Hadasia na FEN 10 w Lubinie


Jeszcze nieoficjalnie, ale już teraz możemy poinformować o nie lada pojedynku jaki rozegra się 9 stycznia w Lubinie. Mowa o starciu Pawła Hadasia z Aleksandrem Rychlikiem, który śmiało mógłby pojawić się wysoko w karcie głównej ale w tym wypadku jako debiutanci FEN, będą na karcie wstępnej.

Jeszcze w grudniu ogłaszaliśmy udział Aleksandra Rychlika (4-1) na styczniowym TFL 8 w Lublinie. Ostatecznie zmieni się niewiele, bo również w styczniu ale w Lubinie. Podopieczny WCA Fight Team aktualnie posiada passę trzech zwycięstw z rzędu, gdzie zwłaszcza to z ACB 13 należało do jednego z najciężej wywalczonych.

Paweł Hadaś (5-1) to solidna lecz bardzo powoli rosnąca marka w MMA. Przez moment ważyły się jego losy w kwestii kontraktu dla KSW, ale ostatecznie wybrał Fight Exclusive Night. Na dzień dzisiejszy zwyciężył pięć pojedynków z rzędu i minął się o włos z główną nagrodą w turnieju w Szkocji, gdzie musiał odpuścić finał z powodu kontuzji.

Zestawienie w 100% warte uwagi fanów ale jednocześnie zaskakujące, bowiem karierami obu fighterów zajmuje się polski oddział Control Master Management Polska (red. Sebastian Świerkot i Marcin Miszewski). Siłą rzeczy, tylko jeden z zawodników awansuje w drabince.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o