CABMMA odkryła spisek MMA o zasięgu krajowym

16 Grudzień 2015
5
CABMMA odkryła spisek MMA o zasięgu krajowym


Wg Komisji Sportowej w Brazylii, ich lokalny rynek został skażony falą nieprawdziwych badań dla zawodników MMA, które przybrały ogromne rozmiary. Choć nie nie padły żadne nazwiska, wewnętrznie posypały się pierwsze gromy.

Brazylijska komisja nadzoruje m. in. gale UFC, Shooto Brazil, Max Fight, Face to Face czy Nitrix FC. Nie wiadomo jednak o jakich zawodników chodzi, ani których federacji dotyczy problem. Informację przekazał portalowi www.mmafighting.com Rafael Favetti, przewodniczący CABMMA.

Favetti dumnie zapowiedział, że byli pierwszą Komisją na świecie, która podjęła się podobnego śledztwa na własną rękę. Na pewnym etapie zauważono, że wyniki badań całkowicie różnych zawodników, są łudząco do siebie podobne. Choć nie ogłoszono nazwisk zawodników, ci wstępnie zostali powiadomieni i zawieszeni. Favetti określił proceder mianem „gangu, którego głównym motto jest fałszowanie wyników badań sportowców.” Szczegóły śledztwa zostaną podane wkrótce.

Szczerze mówiąc, stereotyp Brazylii jako kraju nieprzestrzegającego prawa i w którym korupcja jest na porządku dziennym, nie zaskakuje gdy słyszymy wiadomości takie jak ta powyżej. Dziwi natomiast nieco fakt, że proceder został w ogóle wykryty i oficjalnie ujawniony na etapie toczącego się śledztwa.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
vamosPakoDrwaluruchmistrzEdward Oncki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
vamos
Gość
vamos
Offline

gadelha i jej indianska krew

Pako
Gość
Pako
Offline

Szkoda że tak późno.

Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

szok że w Brazylii coś wykryli

ruchmistrz
Gość
ruchmistrz
Offline

czyli to tylko robienie dymu że jak komisja więcej kasy nie dostanie to ujawnią proceder i winnych a tak sprawa się rozejdzie po kościach 😀

Edward Oncki
Gość
Edward Oncki
Offline

czyli Hallman był czysty?