Cezary Kęsik kontra Aleksander Rychlik na TFL 8 w Lublinie

01 Grudzień 2015
0
Cezary Kęsik kontra Aleksander Rychlik na TFL 8 w Lublinie


Styczniowy TFL 8 zapowiada się jeszcze ciekawiej, bo włodarze sprowadzą do gry Aleksandra Rychlika (4-1) z WCA Fight Team, który już raz o włos minął się z federacją z powodu kontuzji. Jego rywalem będzie niepokonany Cezary Kęsik (3-0), dwukrotnie sprawdzony w Thunderstrike Fight League.

Reprezentant Puław zawodową karierę rozpoczął w tym roku, wygrywając wszystkie trzy pojedynki, jednak tu jego rywal ze stołecznej Warszawy również może poszczycić się trzema zwycięstwami z rzędu. Obaj walczyli w listopadzie w Łodzi, a więc mają ten sam okres przygotowań do 16 stycznia.

O zestawieniu wypowiedział się właściciel federacji Jacek Sarna:

Zdecydowanie będzie to najcięższy sprawdzian w karierze niepokonanego Czarka Kęsika. TFL promuje lubelskie gwiazdy, które wchodzą powoli na salony i teraz czas konfrontacji naszych zawodników z najlepszymi klubami w Polsce. Olka miałem okazję oglądać w walce z Fijałkowskim i powiem szczerze, że ta walka została w mojej pamięci na długo i dlatego postanowiłem zaangażować go w TFL. To była prawdziwa rzeź, wojna i bitwa którą chciałbym znowu zobaczyć w jego wykonaniu w Lublinie. Czarek to tytan pracy, taki strongman w MMA i Rychlik musi liczyć się
na spotkanie z lubelskim czołgiem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o