FEN 10: Łukasz Rambalski vs. Wojciech Wierzbicki i Patrycja Krawczyk vs. Monika Porażyńska

17 Grudzień 2015
0
FEN 10: Łukasz Rambalski vs. Wojciech Wierzbicki i Patrycja Krawczyk vs. Monika Porażyńska


Karta FEN 10:”Gold Edition”, została uzupełniona o dwa pojedynki kickbokserskie. To starcia Łukasza Rambalskiego z Wojciechem Wierzbickim i Patrycji Krawczyk z Moniką Porażyńską.

32-letni Łukasz Rembalski może poszczycić się wieloma osiągnięciami na arenie krajowej oraz poza jej granicami. Jako pierwszy Polak walczył na gali Showtime, a jego techniczny kunszt mieliśmy okazję podziwiać na FEN w pojedynku z mocnym Zakari Baitarem. Młodszy od niego Wojciech Wierzbicki także pokazał się na gali FEN, wygrywając z Portugalczykiem Janu Malkriado Cruzem. Poza licznymi sukcesami kickbokserskimi, w sumie wypracował sobie bilans 11-2.


22-letnia Patrycja Krawczyk to zawodowa Mistrzyni Polski w 2015 roku, oraz medalistka Mistrzostw Świata i Europy. To także sprawdzona opcja FEN, która ma już jeden sukces przy okazji piątej edycji właśnie w Lubinie. Jej rywalka Monika Porażyńska to wielokrotna medalistka na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Na FEN 4 miała swój zawodowy debiut, gdzie przegrała z Martą Chojnoską. Wg oficjalnej notki prasowej, pojedynek obu Pań podsycany jest prywatnymi animozjami pomiędzy zawodniczkami.

Bilety na FEN 10 w Lubinie do kupienia na www.eventim.pl i www.kupbiet.pl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o